Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is volt úgy, hogy tudta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt úgy, hogy tudta, sehova nem tart igazán a kapcsolata, de mégis benne maradt, mert félt, hogy elhagynák, nem lenne késöbb párja?

Figyelt kérdés
Közel 1 éve vagyok együtt a barátommal, viszont rengeteg megpróbáltatáson vagyunk keresztül, a páromnak betegsége is van, meg sajnos sokat veszekszük, vitatkozunk, de utána valahogy mindkét fél kiengesztelődik. Sajnos a tavolság miatt kb két hetente látjuk cska egymást, így a köztes időszak nehéz, de valahogy megoldjuk. Vannak terveink utazásra is, meg más programokra, de sajnos az utazás miatt nagyon fáradt vagyok, van hogy odaérek hozzá és egy fél napot alszom. Szeretem őt, de jelenleg nem gondolom úgy, hogy egy irányba haladnánk.

febr. 19. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem voltam így, mert nem vagyok kapcsolatfüggő.
febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
2 hetente valami és azért sok szenvedés kinek éri meg?
febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Hát pedig az ilyet elõbb-utóbb valaki otthagyja, csak idõ kérdése.


Az eltelt idõ javítja az esélyed arra, hogy találj mást akivel jobb?


Vagy akkor mire vársz?

febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem, ilyen kapcsolatban biztosan nem ragadnék bele. Ha nincsenek nagyon elszállt igényeid (és valószínűleg nincsenek, hiszen ezeket is elviseled), kizárt, hogy ne találnál mást, ez ne tartson vissza.

Sok a veszekedés és alig találkoztok, ehhez kár lenne így ragaszkodni.

febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés miért érzed azt, hogy nem egy csónakban eveztek. Az egy dolog, hogy fáradt vagy, vagy vannak viták. Miért vannak viták? Ez a lényeg.

Mondjuk ha jóformán egy friss kapcsolatban 2 hetente látjátok egymást, feszültség van köztetek nem tudom minek vagytok még együtt.

febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudtok közelebb költözni egymáshoz? Ha erre nem lesz valami terv, akkor nem fog működni, már most sem működik. ÉS nem, én sosem maradtam benne olyasmiben, amiben boldogtalan voltam. Minek? Annál még egyedül is jobb.
febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

En nem tartottam soha távkapcsokat.

De voltam már nem egyszer értelmetlen sehova nem vezető kapcsolatokban mert inkább ez, mint a 4 fal.

Irtó nehezen találok olyat aki tetszik velem tud lenni élni szeret is hű is sikeres pozitív értelmes jópasi is.

Most is lassan 1 éve vagyok egyedul pont ezért húztam el az előző kapcsolatomat is minél továbbra mert tudtam hogy ez lesz. Tavaly karácsony megint egyedul. Valentin egyedul. Most jön a nyár is..


Szoval ezért is szoktam inkabb megtartani az értelmetlen kapcsolatokat, mert ez vár úgyis es addig legalább van valakim.

febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez olyan, mintha nem is lenne. Azért, hogy elmondhatsd, hogy barátod van? Adj esélyt inkább másnak.
febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Kapcsolat függőség az egyik excsajom volt,ilyen.

Párkapcsolat nélkül nem tudott létezni.

febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm öt éve ül egy ilyen sehova nem tartó kapcsolatban, ahol a párja sem esküvőt, sem házasságot, sem kötöttséget nem akar, a barátnőm meg mindent. Ne kérdezd miért, nekem sem sikerült megertenem…
febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!