Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod bevallaná, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod bevallaná, hogy nem szerelmes beléd, te pedig vele tervezted a jövőd, akkor ezt megpróbálnád elfogadni, és így tovább maradni, vagy elhagynád?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

A párod sose volt szerelmes beléd, vagy volt csak elmúlt?


Mivel a kettő nem ugyanaz.


A szerelem egy idő után elmúlik és átveszi helyét a sokkal mélyebb szeretet.

2018. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sosem volt szerelmes.
2018. ápr. 17. 22:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Így nem folytatnám.
2018. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Ez pár hét alatt kiderül, ergó, akkor még szinte nem is lehet közös jövőt így tervezni.


Mégis mennyi ideje vagytok már együtt, hogy erre csak most derült fény?

Akkor minek voltatok együtt, ha ő nem volt sose szerelmes beléd?

Akkor mi alapján jöttetek össze?

2018. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A hazugság alapján.... Mert mindent bekamuzott,és elhitetett velem,hogy belé szeressek.

Elmondása szerint, ő csak "jól akarja érezni magát velem". Hazugság volt az egész,ami közöttünk volt,és az a legrosszabb,hogy én még ennek ellenére is szeretem,és tudom hogy jobb lenne elhagyni,de ez a tudat mégis fáj.

Nekem ő volt az első, és ha tudtam volna,hogy nem szerelmes,sosem fekszem le vele!!!!!!!!

2018. ápr. 17. 22:28
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

Ahhoz képest, hogy saját állításotok szerint mennyire hatalmas nagy érzelmi intelligenciával rendelkeztek (ti nők), annyi közötök van hozzá mint tehénnek az atomfizikához.

Az, hogy valaki szerelmes beléd vagy sem azt jó esetben érzed, látod, tapasztalod, de NEM hallod. Nem úgy működik, hogy ezt mondja tehát ezzel bizonyosságot is nyert, hogy szerelmes...

2018. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem csak rajtam múlik, hanem rajta is. Közösen eldöntjük, érdemes-e így tovább folytatni.
2018. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A te esetedben viszont semmiképp nem folytatnám.
2018. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

hát menekülj.

ne alázd meg magad.


hülyére vett, átvert, oh, egyem a zúzádat, hogy ennek ellenére te még mennyire odavagy érte.


komplett idiótát ne csinálj már magadból, elég, ha ő átvert.


némely nőtársam annyira ostobán nem rendelkezik semmiféle tartással, büszkeséggel és méltóságérzettel, hogy ilyenkor azt kérdezem, nekek miért jó kapcának, lábtörlőnek, szexbabának, házi rabszolgának, lelki szemetesnek, vagy szülőgépnek lenni egy -egy idióta faszi mellett?!!

2018. ápr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz másik,hagyjuk ezt az ő volt az első dolgot,az élet nem grimm mese,hogy megismerkedünk valakivel,aztán ő lesz életünk legkafább palija.
2018. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!