Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta nem jó az alakom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nem jó az alakom egy hónapos kapcsolatban, ti fogynátok vagy elhagynátok?

Figyelt kérdés
Adott egy egyébként friss és boldog párkapcsolat, amiben a fiú azt mondta egy részeg éjjelen, hogy egy hibám van, az alakom. Tudja jól, hogy anorexiás voltam, és számomra ugy erzem nagyon toxikus, hogy most ugy erzem ujbol, hogy kover vagyok. Egyebkent 170 cm 57 kilo vagyok, de vastagabb, viszont 100%ban formas, egyszeruen nem vagyok egy vekony modell alkat, de o meg ezt varja el tolem. Sose leszek ilyen, erdemes vele maradnom?

2022. aug. 17. 12:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem érdemes! Miatta van testkép zavarod!!! És ez csak egyre rosszabb lesz.


Találsz biztos mást,aki így is értékel!

2022. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék, eszemben nem lenne vele maradni.
2022. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Ezt miért tőlünk kell ezt megkérdezned? Ha kényelmetlenül érzed magadat egy ilyen helyzetben, akkor magadtól nem tudod kidobni?
2022. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%

Ülj le és beszélj vele. Kérdezd meg,hogy zavarja e az alakod. Méretek alapján marhajól nezhetsz ki. 174centis párom 60kiló,de abszolult vicoria's secret alkata van.


Szîval üljetek le kérdezd meg és,ha meg mindig tolja a hülyeségét akkor mond meg neki,hogy te nem akarsz változtatni mert így tökéletesnek erzed az alakodat,ha megegyszer említi vagy csak utalást tesz rá akkor elköszönsz tőle.

Hogyha viszont benned ez nagyon mélly sebet ejtett akkor már nembiztos,hogy ugyan úgy tudsz rá tekinteni mint előtte és az 1 hónapos kapcsolatot lehet jobb lenne lezárni, még úgysem olyan sok dolog köt össze és

2022. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Ugy kib*sznám, mint macskát szarni! Telt alkatu vagyok, de igy jut minden ujjamra 5 pasi, ha parkapcsolatot szeretnék, akkor meg minden ujjamra 1....
2022. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

hát rákérdeznék, pontosan mire gondolt, valami kisebb hiba amivel együtt tud élni, vagy úgy en block... de nem lennék együtt olyasvalakivel, akinek nem jövök be külsőre.

de amúgy viszont senki nem tetszhet mindenkinek, szóval általánosságban nem érdemes annyira mellre szívni. száz százalék, hogy lesznek olyan emberek, akiknek nem tetszik az alakod. csak nem velük kell párkapcsolatban lenni.

2022. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, hova akarnál fogyni? 170 centihez az 57 kg teljesen egészséges.

Remélem nem egy részeges idiótával tervezed leélni az életedet.

2022. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
En 165 vagyok, es most hiztam fel ilyen 53-rol 60 kilo kornyekere (nem mertem meg oszinten raallni a merlegre), de tudom, hogy nem vagyok dagadt, csak a regi alakomhoz kepest nem vagyok most formaban. De amugy en sem az a darazsdereku forma vagyok. Ugyhogy te meg nehogy a gyogyulofelben levo testkepzavaroddal azon gondolkozz, hogy a 170 centid meg 57 kilod melle fogynod kell! Szerintem en elhagynam a helyedben meg amig friss a dolog,hidd el, hogy fogsz olyat talalni aki reszegen meg csak arrol aradozik, hogy mennyire csinos vagy es milyen gyonyorunek tart. Es az az ember 65 kilosan is igy latna, mert o tenyleg szeretne es elfogadna teged.
2022. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
A 170/57 nagyon dögös testalkat.
2022. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel az a legnagyobb baj, hogy enélkül is testképzavaros vagy. Azért megkérdezném hogy pontosan mi baja is van, mert a számok alapján ez valakinek már akár túl vékony is lehet.

Egyébként szerintem is nagyon jól nézhetsz ki, és a kövértől mindenképp odébb vagy

2022. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!