Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom az exét a keresztnevén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az exét a keresztnevén említi. Ez bír bármilyen jelentőséggel?

Figyelt kérdés

Nem emlegeti sokszor, de ha említésre kerül, akkor a keresztnevén említi. Nekem ez fura, olyan belsőségesen hangzik. Ez a kapcsolata kb 8 hónapja ért véget és kb 2 évig tartott. Mi 1 hónapja vagyunk együtt.

Van ennek szerintetek bármilyen jelentősége, vagy csak én gondolom túl, hogy még vannak érzelmei iránta és ezért a keresztnevén említi?



febr. 19. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége.
febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Hogy kéne hívnia? Az a b... k...?
febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha több exe is van, akkor teljesen logikus, hogy a keresztnevét mondja. Amúgy tényleg érdekel, hogy mit kéne helyette.
febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én keresztnéven azokat említem, akik közel állnak hozzám. Exeket úgy, hogy az exem, mert igazából tök lényegtelen, melyik. De amúgy így belegondolva tényleg logikus, amit mondotok, köszönöm
febr. 19. 15:02
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkit keresztnéven emlegetek. A kérdést sem értem.
febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Krisztus, hogy kellene emlegetnie?! Varga? Varga Andrea? Az a no, aki az exem volt?
febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező te honnan jöttél b+? Más bolygóról? Miért hogyan nevezze ha összebújt vele, szerette?
febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, bocs, de te nagyon hülye vagy! Nálunk is ha szóba kerül az ex, ő a volt feleségét a keresztnevén említi, én meg a volt vőlegényemet. De ez ennyi. Attól még egymást szeretjük, de ők az életünk fontos részei voltak. Mit kell ezen szarozni??!!

Az ilyen féltékenység öli meg a kapcsolatokat!

febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, mi a furább, maga a kérdés, vagy hogy csak azokat emlegeted a keresztnevükön, akik közel állnak hozzád.
febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Én nem szoktam az exekről beszélni (nevet sosem említek, ha mégis úgy adódik) és nem is szeretem, ha a másik fél felhozza ráadásul keresztnévvel társítva, hiszen az a múlt, nekem arról nem kell tudnom, hogy hívták és nem is érdekel. Ha felhozza, akkor maradjunk inkább a névtelen megfogalmazásban pl. exem, volt párom stb.
febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!