Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom az exét a keresztnevén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az exét a keresztnevén említi. Ez bír bármilyen jelentőséggel?

Figyelt kérdés

Nem emlegeti sokszor, de ha említésre kerül, akkor a keresztnevén említi. Nekem ez fura, olyan belsőségesen hangzik. Ez a kapcsolata kb 8 hónapja ért véget és kb 2 évig tartott. Mi 1 hónapja vagyunk együtt.

Van ennek szerintetek bármilyen jelentősége, vagy csak én gondolom túl, hogy még vannak érzelmei iránta és ezért a keresztnevén említi?



febr. 19. 14:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Tehát akkor a munkatársadat vagy a szomszédot hogy hívod? Csak oda szólsz neki hogy hé te? 😂
febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15%

Nekem 3gy párom se emlegette az exeit nevszerint. Csak mint noname senkiket.

A volt pàrom/az exem/előző bnőm kb így.


Egy pasitol hallotram csak olyat hogy neki az exe tündike. (Tünde)és állandoan igy becézgeti mikozben másokkal kavar es nem veletlen dobta ki a tündike.

Hát borzalom hallani. Sajnálom a csajait akiknek majd tündikézik.

febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
13%
Eleve minek emlegeti az exét, ha veled van? És valóban, névvel emlegetni még sértőbb. De alapból nem kéne, hogy téma legyen. Ha nagyon beszélni akar róla, beszélje meg a haverjaival, de ne veled. Jól érzed, hogy sértő. Jelezd neki.
febr. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

Hú, beteg kérdés, és vannak beteg válaszok is:-) Nálam a következő van barátság emlegetése esetén is: Felületesen megismerek valakit, vmi sztorit mesélek, eleinte azt mondom, egyik barátnőm, később már konkretizálom, pl. Andi, Kati, Niki, és idővel magáról a személyről is tudni fog egyre több dolgot. Exek emlegetése kapcsán ugyanígy. Szóval, összefoglalva, nálam attól függ, akinek mesélek, AZZAL milyen közeli viszonyban vagyok, és ha nem olyan közeli, akkor férjem, egyik barátnőm, munkatársam, testvérem van.

13: Betegesen féltékeny lehetsz, de szerintem nem volt még hosszú kapcsolatod sem. Tudod, ott már nagyon-nagyon sokat beszélgetsz a másikkal, és megismered alaposan a múltját is, amihez hozzátartoznak a volt osztálytársak, régi munkatársak, már nem élő rokonok, és bizony az exek is. És tök normális, hogy mondjuk 10 év után már nem „egyik exem” van, hanem Robi, és tudja, hogy Robival mi volt, hogy volt.

febr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%
14 házas vagyok és csak hosszú kapcsolataim voltak, úgyhogy ezt benézted. Szerintem pont, hogy neked nincsen normális kapcsolatod. Normális kapcsolatban a jelen a fontos, nem az exekről való sztorizgatás, pláne nem 10 év múlva :D
febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem kell eltúlozni, lehet beszélni előző kapcsolatokról. Nálam jobb lett volna, ha exem beszélt volna róla. 2 év után derült ki, hogy vele 5 év alatt nem lépett. Mi ezért mentünk tönkre 2 évnél. Ha tudtam volna, akkor alapból nem veszem komolyan és nem sérülök.


Ellenben nem amerikaiak vagyunk, hogy v.~néven szólítsunk régi bizalmas embert.


35/F

febr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
15: Az, hogy a jelen a fontos, nem egyenlő azzal, hogy a másik nem tudhat arról, anno kik voltak az életem ilyen-olyan szereplői, akár exek, akár egyéb személyek. Látom, neked szájbarágás kell: A sztorizást nem úgy kell elképzelni, hogy hú, a Pisti úgy kielégített, hogy majdnem elájultam, de 10 év után is előkerülhet olyan téma, helyszín, szitu, amiben a Pisti nekem anno szereplő volt, és ez lehet kellemes, vicces, tanulságos vagy épp szar emlék is. És igen, a legtöbb embert érdekli, a párjának milyen kapcsolatai voltak korábban, milyen tapasztalatokat szerzett, és nem az a jó kapcsolat, ahol ezek tabuk.
febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
17: Like
febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha Tünde helyett Tüncikét mondana, az zavarna. Egyébként az én barátnőm pont ezt csinálja, a volt férjét a bizalmas becenevén emlegeti, és engem rohadtul frusztrál. Előttem próbálja elkerülni, de nem mindig sikerül, mások előtt pedig tovább viszi a tradíciót.

A 17#-es hozzászólóval akkor értek egyet, ha valami tanulság is kikerekedhet a régi sztorik felidézéséből. Ha az ember öncélúan hoz fel történeteket a múltból, az lehet bántó.

Embere válogatja.

febr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!