Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Menjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, van egy 6 éves kapcsolatom, beleszerettem valaki másba, viszont félek változtatni az életemen..

Ausztriában dolgozom, a barátom a főnök, rég nem működik már úgy ahogy régebben, nem figyel rám, csak a munkárol beszélgetünk.

Nemtudom mi lenne a jó lépés..

Hazaköltözni vagy maradni, hátha jobb lesz valamikor?

Ő nem szeretne se házasságot sem gyereket a későbbiekben..


A másik srác oda figyel minden mozdulatomra, támogat, mintha más nem is lenne körülötte, csak én.


febr. 22. 06:26
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
12%
Ilyenkor mindig egy harmadik, külföldi gazdag faszi a jó megoldàs.
febr. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
hát nem vagy egy tisztességes darab hogy engeded hogy udvarolni a gyereket tudod illik előtte szakítani inkább ne szaporodj!
febr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Megnézném a mai világban hányan tisztességesek.. mindenki löki az ilyen dumát, közben meg gázabb dolgokat csinál. Az emberek 90%-a csalja egymást. Az 5%-a is csak azért nem teszi, mert vagy nincs kivel vagy mert még full szerelmes...Az 5%-a az aki tényleg mindig, minden helyzetben tisztességes. Az emberek gyarlók.
febr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nincs tisztesség a mai világban, van egy két kivétel mint én aki elvből nem baxxa át a másikat, de attól még engem baxtak át😬 Kérdező, szerintem a jelenlegi kapcsolatodnak nincs jövője, te is tudod. Ideje váltani, csak tudasd a jelenlegi pasiddal ne gusztustalan módon szó nélkül lépj le.
febr. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Kerdezo,en is hasonloban. Az uj sracot fogom valasztani. A sitteszsakot meg megveszem a most velemlako engem lekakilo reszere a kikoltozesehez. Mar talaltam kikoltozteti ceget is ha egyedul nem tudja elszallitani a cuccait.
febr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az újak mindig ezt csináljak hogy körberajongják az embert. Hogy valóban működni fog e azt majd csak később tudod meg.
febr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!