Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy tényleg úgy legyen ahogy mondta és költözzön el a szüleitől?

Figyelt kérdés

Barátom 23 éves lesz. Nagyon rossz szülei vannak rossz környezetbe van. Sajnos arra meg nincs még elég pénze hogy külön menjünk mert a jogsit csinálja. A szülei nagyon ellenségesek mindenkivel. Az anyja elmond mindig engem és ok nélkül vádol bármivel amivel tudna.. Pl hogy a kutya a lakásba azért nem akarhat bemenni (benti, kinti kutya) mert én biztos megvertem stb. Olyanokkal is vádol pl hogy én teherbe ejtetném magam hogy örökre ezzel magamhoz láncolhassam a párom... De ha gyerekem lenne akkor ő azt kitapossa belőlem.. Ezek kis "aprosagok" a modorrol

Az meg hogy telibe penészesek a falak meg lehet fulladni a lakásba,budos dohos szag van mindig, a dohány füstöt vágni lehet, ammónia szag van mert a szülők nem wcbe...hanem vodorbe több napig nem is viszik ki.. Szegény kutyának meg olyan budos görény szaga van hogy nem lehet megmaradni mellette. Tényleg nagyon rossz környezetben van és ideiglenesen a nagybátyjához tudna menni aki az egyetlen normális a családjába. Ott tényleg igényesség van. Barátomnak se jó egeszsegugyileg hogy otthon lakik de még nekem se mert allergiás vagyok penészre kutya szőrre és már nehezen bírom ki. És akármilyen csúnya is vagy nem tudom, lehet ultimátumot kéne neki adnom hogy vagy elköltözik minél előbb és ne halogassa vagy szét megyek vele (nyilván nem akarnák amúgy) de hátha ezzel hatást gyakorol rá ha megeri. Rendesen rosszul érzem magam hogy ott kell neki lennie meg hogyha ő vele akarok lenni akkor nekem is el kell viselnem. Ha meg a barátom azt akarja hogy vele aludjak ott akkor bujkalnom kéne hogy az anyja ne tudja meg hogy ott vagyok mert folyton csak bántja ez miatt a páromat. Igaz hogy a párom visszaszol neki azért meg megved de nem esik jól nekem hogy bantva van. Tanácsok tippek?😕



febr. 22. 17:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ha ő nem megy külön magától. Nem is tudom elképzelni minek vagy még vele együtt komolyan.
febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Kemény vagy
febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki ebben nő fel az nincs képben azzal hogy az anyja bantalmazó. Azok egy teljesen más mátrixban élnek. Hamarabb fog téged dobni az anyja miatt mint fordítva.
febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#1mert ő nem olyan mint a szülei😕

És nagyon szeretve vagyok általa.

Csak fél a nagybátyjától segítséget kérni de mondtam neki hogy nem kell úgyhogy lehet a hétvégén atmegyunk hozzá mert ő se mindig ér rá és beszélhet erről vele.

febr. 22. 18:06
 5/28 A kérdező kommentje:
#2 miért?😅
febr. 22. 18:07
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarold rá az idődet és az energiádat! Felnőtt férfi, ha akar, elköltözik magától. Ha neki ez így megfelel, erre van igénye, akkor legyen boldog a gettóban. Egyébként sem értem, minek neked ilyen retek pasi. A szüleiről nem tehet, de ha ő hajlandó ebben élni, az már az ő sara!
febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

#3 ohh..hát ne így legyen..😞

Mert ő mondta már azt hogy nem bírja elviselni őket és hogy le szeretne lépni tőlük.

febr. 22. 18:08
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
6-os vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy a kedves párod igazán kitakaríthatna otthon, ha már felnőtt férfi létére ott él, és a kutyát is megfürdethetné, elláthatná. Te észre sem veszed, mekkora igénytelen a pasi is, ahogy az egész pereputty.
febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#6 😞😞😞

Ő illatos, igényes. Nyilván sajnos a cigiszag ott van rajta de arról tényleg nem tehet😞

febr. 22. 18:10
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell más segítsége? Felnőtt férfi. Gondolom dolgozik. Na abból lehetne gyűjteni, kölcsönt felvenni és különmenni nyugodtan. Ő nem akar, ahhoz van szokva és csak kifogásokat gyárt miért nem kedvező lépni.
febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!