Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy tényleg úgy legyen ahogy mondta és költözzön el a szüleitől?

Figyelt kérdés

Barátom 23 éves lesz. Nagyon rossz szülei vannak rossz környezetbe van. Sajnos arra meg nincs még elég pénze hogy külön menjünk mert a jogsit csinálja. A szülei nagyon ellenségesek mindenkivel. Az anyja elmond mindig engem és ok nélkül vádol bármivel amivel tudna.. Pl hogy a kutya a lakásba azért nem akarhat bemenni (benti, kinti kutya) mert én biztos megvertem stb. Olyanokkal is vádol pl hogy én teherbe ejtetném magam hogy örökre ezzel magamhoz láncolhassam a párom... De ha gyerekem lenne akkor ő azt kitapossa belőlem.. Ezek kis "aprosagok" a modorrol

Az meg hogy telibe penészesek a falak meg lehet fulladni a lakásba,budos dohos szag van mindig, a dohány füstöt vágni lehet, ammónia szag van mert a szülők nem wcbe...hanem vodorbe több napig nem is viszik ki.. Szegény kutyának meg olyan budos görény szaga van hogy nem lehet megmaradni mellette. Tényleg nagyon rossz környezetben van és ideiglenesen a nagybátyjához tudna menni aki az egyetlen normális a családjába. Ott tényleg igényesség van. Barátomnak se jó egeszsegugyileg hogy otthon lakik de még nekem se mert allergiás vagyok penészre kutya szőrre és már nehezen bírom ki. És akármilyen csúnya is vagy nem tudom, lehet ultimátumot kéne neki adnom hogy vagy elköltözik minél előbb és ne halogassa vagy szét megyek vele (nyilván nem akarnák amúgy) de hátha ezzel hatást gyakorol rá ha megeri. Rendesen rosszul érzem magam hogy ott kell neki lennie meg hogyha ő vele akarok lenni akkor nekem is el kell viselnem. Ha meg a barátom azt akarja hogy vele aludjak ott akkor bujkalnom kéne hogy az anyja ne tudja meg hogy ott vagyok mert folyton csak bántja ez miatt a páromat. Igaz hogy a párom visszaszol neki azért meg megved de nem esik jól nekem hogy bantva van. Tanácsok tippek?😕



febr. 22. 17:44
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
#8 erről nem beszéltem kedves hatos nem gondoltam hogy érdekes lehet DE. Ő az EGYETLEN aki abba a lakásba BÁRMIT IS csinál főz takarít porszívózik, mosogat mos. Ha ott vagyok én is segítek neki hogy előrébb legyen. A kutyát is szokta furdetni de nem tudom mi van szegennyel de nem megy le róla a bűz. Én is fordettem már annak ellenére is hogy allergiás vagyok rá és vagy 3x megmostam de olyan szaga volt hogy öklendeztem tőle😕
febr. 22. 18:13
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vagy hozzadkoltozik vagy a nagybatyjahoz.
febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
#12 Sajnos hozzánk nem nagyon férne mert elég pici panelba lakunk úgyhogy mindenképp a nagybátyjától lenne jó neki
febr. 22. 18:37
 14/28 anonim ***** válasza:
58%

Átérzem a helyzetedet. Az én férjem is hasonló körülményekből jött el. Én sajnos nem tudtam mit tenni. Egyszer a páromnak szaladt tele a hócipője. Sokadjára játszották el a szülei, hogy elmentek családi nagybevásárlásra és a pénztárnál szóltak a barátomnak, hogy ezt neki kell kifizetnie. Meg a váratlan gázszámla, ami a fene tudja mióta halmozódott, meg a villanyszámlák, amik már csak a szolgáltatás kikapcsolásakor derültek ki, hogy azonnal kellene százezer forint. A barátom többször kérte a szüleit, hogy üljenek le, számolják át, mikor mire mennyi pénz fog kelleni, meg csináljanak valami takarítási tervet. Folyamatosan süket fülekre talált. Aztán egyszer elege lett, felszívta magát, és nagyon gyorsan találtunk albérletet.

A hitetlenkedőknek: az ennyire elkoszolódott lakásokat nem tudod már kitakarítani. A penész, a füst beeszi magát mindenhova. Ezeken a lakásokon egy kanna benzin és egy szál gyufa segít.

febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a férfi, akinek a kedvéért én egy ilyen retek helyre bemennék, nemhogy ott töltsek egy éjszakát.
febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
#14 teljesen igazad van😁
febr. 22. 18:54
 17/28 A kérdező kommentje:
#15 ense jó kedvemben teszem😕
febr. 22. 18:54
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
17, miért, kényszerít valaki? Nem muszáj odamenned!
febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
#17valoban nem muszaj. De viszont ő otthon van szinte mindig mert elpakol a szulei helyett meg rendet rak. És akkor csak ott tudok vele lenni
febr. 22. 19:25
 20/28 A kérdező kommentje:
#18*
febr. 22. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!