Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Vagy jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy jogosan akadok ki?

Figyelt kérdés

A kapcsolatom válságba jutott, a párommal szeretjük egymást de túl sok az ellentét, a vita, mások az igények, az elvárások. Ennek ellenére ő folytatni szeretné, és viszont a legutóbb vitánál felhoztam a külön válást. Hosszasan beszélgettünk erről, a problémákról, hogy mostanában milyen feszültek vagyunk, neki meg halt az édesanyja, anyagi, egészségügyi problémáink vannak...

Erre egyszer csak közölte hogy én döntötök, és ha nem akkor neki ott van X. Na én ezen jól kiakadtam. mi az hogy ha én nem akkor ott egy másik??? azt mondja hogy neki így könnyebb, az a lány mér mióta lohol utána (erről én is tudtam) és engem csak így tud elfelejteni. De basszus ha én szeretek valaki gondolni sem tudok másra, nem hogy már a közös jövőt tervezgetni mikor még az előzővel nem is szakítottál...

Ezek után jól ott hagytam, de nagyon fáj hogy ilyen hamar lecserél hiába mondja hogy csak így tudna túl lenni rajtam én ezt így akkor sem tudom elfogadni.

Vagy én reagálom túl és ez tényleg így működik egyeseknél?

De nekem ez olyan szörnyen hangzik. Az előző barátom után fél évig másra sem tudtam nézni.

Azt mondja hogy az a lány is szeretetre vágyik, és ő is, így ha nekem nem kell megy hozzá, várja őt, de megvárja míg én választok, szóljak ha döntöttem.

Még is mit kellene válaszolnom? Akartam volna még egy esélyt adni ennek a kapcsolatnak hisz egy csomó mindent sikerült tisztáznunk de így hogy egy másik is várja...

Ezek után nehéz elhinnem hogy szeret... ráadásul az a szegény lány is, pótléknak akarja használni...

Mit gondoltok erről? mit kellene tennem?


2010. okt. 24. 23:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
elnézést kérek a helyesírási hibákért, nagyon nehéz napom volt, fáradt vagyok, kivan sírva a szemem, ne haragudjatok.
2010. okt. 24. 23:46
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak féltékennyé akart tenni?
2010. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam de sajnos nem. Teljesen komolyan és őszintén mondja.
2010. okt. 24. 23:51
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem féltékennyé akar tenni téged ilyen hülyén:S

De ezt csak úgy derítheted ki, hogy külön váltok:(

Viszont jól vigyázz! Neki meg lehet az fáj, hogy te csak úgy külön válasz tőle, mintha nem lenne fontos neked... Lehet csak vissza szeretne vágni!

Ne szomorkodj:(

2010. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha meg össszejön a nővel azonnal, akkor kapja be!
2010. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De ha elhagyom csak azért hogy próbára tegyem és tényleg rögtön megy a másik csajhoz mert azt hiszi én nem szeretem...???

annyira utálom ezeket a játszmákat...

2010. okt. 24. 23:55
 7/15 anonim ***** válasza:

Elhiszem és megértelek:(

Te mit érzel, szereted téged???

Szerintem nyugodtan elmondhatod neki, hogy ez nagyon fájt neked. És ha aranyos, akkor megvígasztal és megnyugtat. Ha egy bunkó, akkor meg kötekedni fog, hogy te is el akartad dobni...

2010. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én őszintén elmondtam neki mindent, talán túl sokat is, de ma minden kijött belőlem. Azt mondja szeret, és engem akar, az a másik csak akkor kell ha én nemet mondok.
2010. okt. 25. 00:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki, hogy ha ilyen könnyen lemondana rólad, akkor menjen csak, mert te soha nem tennél ilyet:(
2010. okt. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
húúú, szerintem a nehézségek ellenére is ez egy durva ultimátum:( Osztom az előttem szóló véleményét.
2010. okt. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!