Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az megcsalás ha egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalás ha egy házas férfi sztriptíz klubba megy?

Figyelt kérdés
febr. 25. 03:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10. Nekem nincs szükségem párkapcsolatra ahhoz, hogy egésznek és boldognak érezzem magam. Ennyi csak a titkom nyitja. ez nem azt jelenti hogy nem szeretek senkit, de ha úgy dönt hogy megy, én elengedem. Eddig tartott, ennyi közünk volt egymáshoz.


Az emberek miért is féltékenyek? Mert ha lelép a párja, nem lesz szex, nem lesz aki főz, mos. Nem lesz kivel beszélgetni, meg hát olyan elesettnek fogja magát érezni. Tulajdonképpen az van, hogy az ember nem a másikat sajnálja, hanem önmagát. Amikor siratsz valakit nem őt siratod hanem önmagad.


Járj nyitott szemmel, le fogsz döbbenni. 99%-ban kizárólag érdek motiválja az embereket, nem pedig a másik fél. Én-én-én. Nekem legyen jó, nekem legyen hasznom, én érezzem magam jól. Amikor valaki azt mondja hogy de nem, mert én imádok adni, az sem szól másról csak önmagáról. Ha imád adni, azt az érzést imádja ami azzal jár amikor ad. Tudod, ez kódolt dolog, a túlélésről szól, és ebben nincs is több. A párkapcsolat olyan mint amikor egy ember a törzs része volt. Biztonságot ad ÖNMAGÁNAK. Ha velem van valaki, akkor önmaga miatt van velem, az általam nyújtotta előnyökért, érzésekért. Ha menni akar, pont ezért nyitom ki neki az ajtót. Én én szeretem, vele teszek jót. Menjen, legyen boldog.


Ezzel párhuzamosan én is a magam boldogságát keresem, csak nekem ehhez nincs szükségem hazugságokra, színészkedésekre, futott körökre. Mindenem megvan, és mindenem az enyém. Nekem az egyedüllét pontosan ugyanolyan jó és termékeny, mint a párkapcsolat.

márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!