Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szórakozik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakozik velem a barátnőm? Mit kéne tennem, hogy tényleg meg tudjak benne bízni?

Figyelt kérdés

Mindketten tudjuk és ő is mondta, hogy a bizalom lerombolódott, mert olyan dolgokat csinált, amiket nagyon félre lehet érteni.


Nagyon szeret és minden vágya, hogy újra megbízzak benne, de amikor már sikerült, megint csinált valamit, amivel romba döntötte az egészet.


Korábban nem szakította meg a kapcsolatot az egyik exével és mivel az exe nem hagyta békén, ezért beígért neki egy találkozót aznapra, amikor nem vagyok otthon. Megcsalni nem csalt meg, de folyamatosan vele beszélgetett a hátam mögött, illetve voltak olyan dolgok, amikről jobb, ha nem is tud az ember.


Észrevettem, majdnem szakítottunk, de végül megbeszéltük. Azt mondta, hogy bármit megtesz, hogy újra bízzak benne, akár kamerákat is szerelhetek fel a lakásba stb.


Mondtam, hogy az nem megoldás és nem lesz ilyen. Ennek ellenére úgy éreztem, hogy a nyugalmam érdekében megkérek valakit a környékről, hogy ha esetleg lát valami furcsát, akkor szóljon nekem.


Nem voltam otthon és szólt is az illető, hogy a barátnőm odahívott egy férfit a lakáshoz. Nagyon kiakadtam, egyből meg is kérdeztem, hogy ez mi volt már megint.


A barátnőm csak le akarta tesztelni, hogy esetleg lehallgatom vagy bekamerázom-e a lakást. Ezért odahívta egy másik exét, akivel fél órán keresztül beszélgetett az ablakban, de semmi komolyról.


Mondtam a barátnőmnek, hogy más opciót én nem láttam, már kezdtem megnyugodni, csak ezen kellett volna túllendülnöm és már tényleg minden rendben lenne bennem. Azt kezdtem el érezni, hogy már abbahagyta a dolgokat, nem csinál semmi félreérthetőt.


Miért volt ez jó? Őt ha kérdezem annyit tud csak mondani, hogy tudni akarta megcsináltam-e amit mondott vagy sem.


Nekem ez nagyon fáj, mert ő törte meg a bizalmat és olyanokkal tesztelget, hogy odahívja a volt pasiját, hátha kiderül, hogy figyelem.


Beszéltem másokkal is erről részletekbe menően és azon a véleményen volt mindenki, hogy teljesen érthető a bizalomvesztésem és hogy így akartam helyrehozni a bizalmat. Hogy egy ideig látom, hogy nem csinál semmit és végül megnyugszok, visszaáll minden a régibe.


febr. 25. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kuka. Ezért te tenni nem tudsz, hiszen ő rombolta le a bizalmadat a viselkedésével. Ezt felépíteni ő tudná benned a viselkedése megváltoztatásával. A tesztelésed arra utal, hogy a viselkedését folytatni, nem pedig változtatni kívánja, ezért írom, hogy ez kuka.
febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesó, ez a csaj hülyének néz téged.
febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamu, másodjára csak egy jó indok volt ez, amúgy meg marhára nem igaz, hogy tesztelt. :D Szerintem volt ott valami. Az exét nem hívja át csak úgy beszélni senki. Mindkét esetben volt szex ez 1000%
febr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz ez a nő. De te meg szeretsz szenvedni, mert még nem bsztad ki, úgyhogy további jó kínlódást egymás mellett.
febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedj már össze egy kis önbecsülést
febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szabotőr játszmázó elmebeteg nő. Gondolom még azt is előadja mennyire sajnálja, miközben ő csinálja egyedül a bajokat azóta is. Ha nem akarsz teljesen bekattanni, dobd ki azonnal! Ez teljes önsorsrontás, és folyamatosan hülyére vesz és ezt élvezi hogy tesztelget és játszmázik, és hogy lerombolja a bizalmat hogy még te rakjál bele mindig új energiát hogy felépítsd. Drámafüggő elmebeteg az ilyen, szabadulj meg tőle minél előbb!
febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!