Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól látom, hogy a pasi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy a pasi csak szórakozik a barátnőmmel? Hogy győzhetem meg erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 22 éves lány vagyok, a legjobb barátnőm is annyi. 15 éves korunk óta jó barátnők vagyunk, jól ismerem őt és ezért aggódom érte. Nagyon szép lány és volt már több kapcsolata, de most érzem úgy, hogy életében először tényleg, igazán szerelmes. Egy 34 éves férfi a szerelem tárgya, akivel elvileg együtt vannak, de én nem nevezném annak... A pasi Portugáliában él (de magyar, csak kint dolgozik) és viszonylag ritkán jár haza, meg amúgy is rengeteget dolgozik a munkája miatt szerte a világban. A mi városunkban "híre" is van a pasinak, hogy milyen nagy nőcsábász, meg partiarc, playboy stb. Nagyon sok nővel lefeküdt már, pl. volt osztálytársainkkal is... Amúgy nagyon gazdag és jóképű.


Szóval a barátnőmmel fél éve járnak elvileg, de azóta találkoztak kb. háromszor, a neten beszélnek amikor nincsenek együtt. A pasi fogadkozott neki, hogy megváltozik, és hogy ha szerelmes akkor hűséges és még egyetlen barátnőjét sem csalta meg - na igen, de szerintem nem is volt még komoly barátnője, csak pár hónapos kapcsolatok...

Ez még oké lenne, mert mindenki változhat, tényleg benőhetett a feje lágya, tényleg szeretheti a barátnőmet. De én sajnos nem ezt látom a viselkedésén. Közösségi oldalakra folyamatosan olyan képeket tölt fel, hogy bulizik, lányoknak írogat hogy milyen jól néznek ki, meg utalgat rá hogy még mindig mennyi nőt meghódít. Barátnőmnek persze nevetve mondta, hogy csak viccel. A szingli barátját kíséri bulikba, és segít neki csajokat felszedni, de ő elvileg nem hajt egyik lányra se... A másik, hogy néha simán lenne lehetősége hazajönni Portugáliából, de ő helyette a haverjaival megy nyaralni, pl. múltkor Bali szigetére, előtte a Kanári szigetekre... Barátnőm meg itthon várja. Barátnőmnek nincs sok pénze utazgatni, de a fél év alatt egyszer már kiment hozzá, ráment kb. minden spórolt pénze. A pasi nem fizette neki az utat, és azóta se hívta meg magához (majd ő jön ide...), pedig tényleg gazdag. Szóval így 3-szor találkoztak a fél éves kapcsolatuk alatt, és a pasi részéről nem is érezni a nagy erőfeszítést hogy ezen változtasson.


Barátnőm viszont fülig szerelmes, mert amikor itthon van a pasi akkor tényleg mindent megtesz érte, minden nap együtt vannak, vacsorázni viszi, cuccokat vesz neki, kirándulnak, stb. Barátnőm szerint ez most egy "átmeneti állapot", ki kell bírni, aztán majd tudnak valahol együtt élni.


Mit gondoltok erről a "kapcsolatról"?


(Bocsi hogy hosszú lett...)


2016. jan. 10. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most komolyan ezen mit magyarázzak?Igen szopatja a barátnőd fejét elég rendesen.Ezzel együtt semmi közöd hozzá, ha beszélsz abból csak szarul jöhetsz ki ha szerelmes...
2016. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit a barátnőd előtt ott a rózsaszín köd se lát se hall.A pasi ezt jól tudja és ki is használja.Legfeljebb annyit tehetsz hogy finoman figyelmezteted és ha csalódna akkor ott fogsz állni mellette.A leírásod alapján nem tűnik annak a hűséges fajtának és ez nem mostanában fog változni.
2016. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%

És mit foglalkozol vele?

Én a pasi helyében ha megtudnám, hogy a belekavarsz a kapcsolatunkba, hát nem állnál meg a lábadon, az biztos.

Nem véletlenül csak irigy vagy a barátnődre?

A barátnőd szerelmes, te meg el akarod rontani a játékát, csak mert azért...

Legyen szerelmes, egyszer él, te meg törődj a magad dolgával!!

2016. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te dolgod...
2016. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy, csak a legjobb barátnőmről van szó, és félek, hogy a pasi kihasználja és nemcsak összetöri a szívét, de pl. egy csomó pénzt kiszed belőle. A múltkor is barátnőm tökegyedül fizette az oda-vissza utat Portugáliába, és most megint készül majd kiutazni, mert a pasi nem hajlandó egy ideig hazajönni. De nincs rá pénze és most azért fog még plusz munkát vállalni,mikor az egyetem mellett így is dolgozik sokszor estig és már hullafáradt... A pasi meg dúsgazdag, de nem képes kifizetni a "szerelme" repülőjegyét, de még annyit se hogy felesben beszáll...
2016. jan. 10. 17:44
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nőgyűlölő, szeretem a nőket és tisztelem is. Viszont van egy sztereotípia a köztudatban ami azt mondja, hogy a nők hülyék/buták. Szőkék így, szőkék úgy... Főleg férfiak használják, de nemtől függetlenül mindenkinek ismeri ezt a kijelentést. Nem pártolom ezt a gondolatot, de ahogy elolvastam ezt, egy pillanatra beugrott az a gondolat, hogy tényleg hülyék. A következő pillanatban eszembe jutott, hogy ez nem igaz. Aztán belegondoltam a fickója életébe és, hogy most is valami a barátnődhöz hasonszőrű csajt dughat Portugáliában. Most meg döntésképtelen vagyok.


Azt gondolom a "kapcsolatról" vagyis inkább az utána következő időszakról, hogy ha tényleg jó barátnők vagytok akkor majd légyszi vigasztald már helyettem is.


A "pasija" tényleg paraszt munkát csinál vele. De egy ilyen történet után valahogy nem tudom sajnálni a lányt.

2016. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Butának nem buta a barátnőm, csak szerelmes és rózsaszín köd... A pasiról tudni kell hogy tényleg elképesztően jóképű, fotózásokra is kérték már fel, versenyszerűen sportolt, a teste is nagyon rendben van. Igazi "szexisten" a legtöbb nő szemében. Ezen kívül nagyon elő tudja adni magát, humoros, vág az esze, tud nagyon udvarias, romantikus és kedves lenni. Szóval barátnőm belezúgott de attól még nem buta...
2016. jan. 10. 17:50
 8/16 anonim ***** válasza:
A barátnőd szegény nagyon se hall, se lát állapotban lehet éppen, mert ennek nagyon nem így kéne működnie. A pasinak ő egészen nyilvánvalóan nem fontos, ha az lenne, akkor, ha olyan gazdag, akkor hetente venné neki a repjegyeket, meg ő is azon lenne egyfolytában, hogy haza tudjon jönni. Az én párom is külföldön él, hasonló távolságban, és még tudjuk egymásnap hetente, tíz naponta látni, eszébe se jutott, hogy az én egyetem mellett megspórolt fillérjeimet költsem el, ő állja mindig az utazást, és ő is próbál jönni amikor csak tud, pedig neki aztán semmi kötődése nincs ide rajtam kívül.
2016. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Meleg vagy. Szakadj már le a barátnődről.
2016. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én kérnyezetemben is vannak modell lányok és nem modellek is akikért meg lehetnék így zavarodva. De a józan vagy éppen nem józan ész gátol.
2016. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!