Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha 3 év után ráuntam a párkapcsolatomra?

Figyelt kérdés

Azt érzem a párkapcsolatom beszürkült, és unalmas. A barátommal csak hétvégente találkozunk, mert hétköznap mindketten dolgozunk, és nem élünk együtt. 30 km távolság van kettőnk között. Huszonévesek vagyunk mindketten. Alig beszélgetünk egymással, a barátom sosem kérdezi meg mi történt velem. Ha épp egy hetet nem tudunk találkozni, akkor sem érzem, hogy hiányoznék neki. Ha visszagondolok a kezdeti időszakra sokkal izgalmasabb volt, bár mikor nem volt és csak ismerkedtem, azt az időszakot sem szerettem.

Túl sok helyre nem megyünk közösen, nyaralni se voltunk még sehol, pedig nekem lett volna rá igényem. Őt jobban leköti a hobbija, és volt már olyan, hogy amiatt nem találkoztunk, mert ő a haverokkal űzte a hobbiját.

Mostanában sokszor veszekedtünk amiatt is, mert úgy érzem nem akar velem összeköltözni, de albérletbe meg nem szeretne másnak fizetni, én meg őszintén nem szívesen élnék a szüleinél.

Mikor együtt vagyunk is az is nagyon unalmas. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány filmet néztünk meg eddig közösen, de se a társasjátékozás se érdekli, se semmi. Már nem tudok sokszor mit kitalálni, hogy mit is lehetne közösen itthon valamit csinálni, hogy ne unatkozzak mellette. De mikor elmentünk kirándulni azt is unalmasnak éreztem mellette, nem tudom miért.

Szex után is alszik, vagy a telefonját nyomkodja. Ha nem vagyunk együtt már sokszor az se hiányzik, ha épp nem keres.


febr. 25. 15:06
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Pedig emlékszem régen mennyire nagyon vágytam végre egy párkapcsolatra, de ez a heti 2 nap már nem elégít ki engem.
febr. 25. 15:06
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagytok egyáltalán együtt?
febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
mikor kérdeztem tőle, hogy szakítani akar, azt mondta nem.Amúgy mindig vesz nekem finomságokat, sokat ölelget is, ha épp együtt vagyunk.
febr. 25. 15:18
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Már megint a társasozós csaj :D azóta se dobtad még ki?
febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Milyen társasozós csaj? Csak példákat írtam miket csinálhatnánk együtt, de semmi nem érdekli.
febr. 25. 15:21
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennek úgy néz ki annyi, mielőtt komolyabbra fordult volna
febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Ez a kapcsolat nem unalmas és beszurkult, hanem egyszerűen rossz, de megkockáztatom, hogy kapcsolatnak sem nevezném. Nem tervez veled egyáltalán, huszonévesen három év után azért bőven össze lehetett volna költözni. Nekem is volt exem, aki nem akart albiba menni, de könyörgöm, ha nincs pénzünk saját lakást venni, akkor örökké valamelyikünk családjával kene élni?

Teljesen egyértelmű, hogy ez a srác nem szeret téged, nem tervez veled. Számomra nem lenne kérdés, hogy szakítsak e.

Ő nyilván nem akar, mert neki nagyon kenyelmes, hogy a te 0 elvarasaidat és igényeidet kell teljesítenie, mert nem nyitod ki a szád, hogy programoznál vagy ha mégis, és ő nemet mond, inkább beletorodsz.

Ez jobb nem lesz, csak rosszabb. Azt sem tartom kizártnak, hogy másik csaj is van a dologban.

febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki.
febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele erről, többször is, de nem érdekli. Szakítani meg nem akar, mert azt mondja szeret.
febr. 25. 15:48
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakíts te és el kell fogadja a szitut. Vagy ennyire akarat gyenge vagy?
febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!