Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaha párkapcsolatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha párkapcsolatom? Eddig csak szeretői kapcsolataim voltak.

Figyelt kérdés

Egy 31 éves nő vagyok.


Rengeteg energiát, pénzt és időt teszek a külsőmbe. (Tehát a külsőm biztos nem oka hogy sosem volt hagyományos párkapcsolatom, mielőtt bárki azzal jön, hogy kövér/ronda vagyok ezért nem kellek.. nem, ez nem valószínű..)



Inkább az ok ott van, hogy félek "kiadni" magam.

A szeretői kapcsolatban a másik fél van is nekem meg nincs is, tehát van kihez forduljak, ott van nekem elvárások nélkül, akinek a legjobb formámat tudom nyújtani, hiszen csak heti 1-2 alkalommal találkozunk rövid időre. Nem kell együtt élnünk, nem lát kora reggel, idegesen, fáradtan stb. neki mindig a legjobb formám tudom adni. Nem ismer ki igazán, ezért biztonságban tudom magam.


jan. 25. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont így nem vagy biztonságban. Elpazarlod az éveidet.

A felfogásod miatt nem lesz normális kapcsolatod, mert alulértékeled magad.

jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Írj ha van üresedés
jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi nem csak a legjobb formájában szereti látni a nőt. Vannak pillanatok, amikor a reggeli fáradt, kócos pillanatok bármit megérnek. Az is hihetetlen jó érzés tud lenni amikor látod, hogy a másik ideges, feszült és képes vagy szavakkal vagy tettekkel megnyugtatni. És igen, csalódás szempontjából biztonságosabb az, hogyha nem nyilsz meg senki fele, de az érzés, hogy valaki ott van melletted és jól működtök együtt megér minden kockázatot. És ezt úgy mondom, hogy 5 hónapja dobtak egy 3 éves kapcsolatból.
jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ez csak rajtad múlik.
jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha kaptal 20 privatot akkor biztosan lesz kapcsolatod, csak rajtad mulik, de gondolom szokasos troll
jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!