Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog vagy a párkapcsolatodba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog vagy a párkapcsolatodban/házasságodban?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan éritek el?

Ha nem, miért nem léptek?


Tudom, kicsit most megkeseredett vagyok, hiszen válunk a férjemmel, egy éves a kislányunk

3 hosszabb kapcsolatom volt eddig, 2 pár hetes.

Tudom, nem a megfelelő emberekkel alakítottam ki kapcsolatot. Mégis a környezetemben is azt látom, hogy tele vannak gondokkal, meg sem próbálják megoldani, esetleg még csalják is a másikat. Kilépni viszont nem akarnak, félnek az egyedülléttől.


Komolyan mi értelme van ennek? 5 hónapja vagyok egyedül, jelenleg gondolni sem bírok párkapcsolatra, nyilván még gyászolom a házasságom. Viszont azt kell mondjam, nagyon jól érzem magamat. Kislányomhoz kell igazodnom és senki máshoz.


febr. 14. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Fiatal lehetsz még, és talán anyagiak szempontjából is szerencsés. Szerintem így könnyebb nem félni az egyedülléttől. Meg úgy is, ha tudod, hogy amikor majd már vágyni fogsz rá, akkor jó eséllyel találni fogsz.

Teljesen más, amikor ott vagy bőven 30-as vagy 40-esként, sosem találtál könnyen, de időközben már el is fogytak a korban passzoló, vonzó és normális egyedülállók, olyan a munkád, amit egyedül nem tudsz összeegyeztetni az egy vagy több gyereked "logisztikájával", cserébe még nem is fizet úgy, hogy kényelmesen boldoguljatok belőle, a hitelre nagy nehezen vett közös ingatlannal kezdeni kell valamit, amiből sok esetben mindkét fél szarul jön ki stb.

Én egyébként lényegében 10 éve egyedülálló vagyok, már 30-as, valószínűleg így is maradok, és csak a családi hátteremnek köszönhetem, hogy viszonylag könnyű. Így én sem alkuszom meg, mert nincs kényszerítő körülmény, rendkívül szerencsés vagyok. De teljesen meg tudok érteni mindenkit, aki igen.

febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem kéne más emberekkel foglalkozni. Inkább magaddal kéne.

Te nem tudod mi zajlik otthon a 4 fal között, azt se micsoda/kicsoda miatt maradnak együtt. Lehet nekik tök megfelelő a helyzet.

febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Tapasztalataim szerint kàr is kisgyermekes nővel bármilyen kapcsolatot lètesìteni, mert a férfi mindig hàttèrszereplő lesz a kapcsolatban.
febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Kisgyermekes nővel a legjobb párkapcsolatot kialakìtani,mert a nő csakis a férfire fog koncentrálni.
febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Egy gyerekkel rengeteg a teendő etetni itatni furdetni apolni szülőire jarni naponta hozni vinni filogszabályzó tanulmányok stb. Ezert menekulnek a pasik a saját gyereküktől is.
febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*fogszabályzó
febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én boldog párkapcsolatban élek (különben nem lennék párkapcsolatban). Jól választottam, a számomra megfelelő embert, nem alkudtam meg valakivel csak azért, hogy ne legyek egyedül.
febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha most 1 éves a gyerek, és te már 5 hónapja egyedül vagy, akkor ezek szerint szülés után fél évvel már szétmentetek?

A gyerekvállalás előtt meg minden tökéletes volt, és az égvilágon semmi jel nem utalt arra, hogy a kapcsolat egy szar és nem érdemes gyereket vállalni?

Komolyan nem értem.

febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 rendes vagy nagyon képzeld, nem. Mindenki ledöbbent a környezetemben (csúnya megcsalásról volt szó, többszöri alkalom).

Nagyon sokan nem a kérdésre válaszoltatok, azért köszönöm.

febr. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!