Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a cikk írója még nem volt kapcsolatban és az apján/tesóján kívül egyetlen egy férfit sem ismer?

Figyelt kérdés

[link]


Van olyan aki tényleg elhiszi, hogy egy nő lehet túl önálló stb?


Mindig arról van szó, hogy férfiak nem értenek a nőkhöz, ebből a cikkből nekem az jön le, hogy ez ugyanúgy igaz a nőkre! Nem csoda, hogy ennyi hülyeséget hordanak össze itt is, meg a közösségi médiában is a férfiakról, amikor ilyen sületlenségeket terjesztenek!



#cikk #általánosítás #zagyvaság #Valótlan állítások
febr. 27. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy összességében a párkapcsolatok témakörében rengeteg ostobaságot lehet látni-hallani, az egyháztól kezdve Coelhóig.
febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el nekem, hogy jutsz el ilyen oldalakra. 😆
febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A cikk írója az a típus, akinek mindegy, csak legyen mellette egy férfi, mert egyedül szánalmasnak érzi magát. Van itt is egy válaszoló, aki mindig arról ír, hogy milyen büszkén vonul ha pasija van, de ha egyedülálló, akkor meg csak lapít.

Nekem nem kellene olyan férfi, aki mellett trükköznöm, meg játszmáznom kell, hogy megtartsam, de szerencsére nem is ismerek sok ilyen egómanót, akikről a cikk ír. :D

febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Lehet egy nő túl önálló, túl ragacs, túlféltő, túlgondoskodó stb. Ahogy egy férfi is. Az, hogy az adott ember valamiben túl sok-e, mindig a másiktól függ. Hogy, a másiknak meddig komfortos az, amit csinál.

Az ilyen cikkek mindig abban hibáznak, hogy általánosságokat akarnak megfogalmazni, olyan trükköket adni az olvasó kezébe, amik jól hangzanak. Néhány író talán el is hiszi, hogy segít. De ez nem jelenti, hogy nincs valós tudása, csak ez az, ami eladható.

A valóságban meg tudnod kéne ki vagy és aszerint keresni társat, nem szerepeket játszani.

Én ismerek olyan pasit, aki férfiatlannak érezi magát, olyannyira, hogy impotens lett, mert a párja szép lassan átvette a vezető szerepet a családban, jobban keres, ő intézi az ügyeket, ő kezeli a pénzt stb. Olyat is ismerek nőben, aki egy-egy baráti összejövetel alkalmával óránként hivogatja a pasiját, meg ellenőrzi a helyzetét, mert beteg az elméje. Ő pl a második típus lehetne, akit a cikk említ. Tovább nem olvastam.

febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 LuckyLevi ***** válasza:
100%
Biztos van olyan pasi, akit a "túlzott önállóság" elriaszt. És van sok olyan férfi, aki pont ezt keresi. Egyiket se lehet kijelenteni. De eleve nem hiszem, hogy egy önálló nőnek el kéne játszani az esetlen kislány szerepét. Senkinek nem kéne eljátszani semmit. Legfeljebb apróságokban lehet alkalmazkodni a pàrunkhoz.
febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

"Nehezen viselik el, ha a nők a saját lábukon állnak és saját terveik vannak."


AKkor mehet vissza, ahonnan jött :D

febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#2: Facebook hírfolyam vagy mi a neve.


#4: Önbizalom, kompromisszum, tiszteletadás, értékrend fogalmakat ajánlom figyelmedbe. Olyan nincs hogy túl ez, meg túl az, mert nem egy robottal vagy együtt, hanem egy emberrel. Ha esetleg randiról van szó, akkor max, de itt párkapcsolatról írt! Olyanokat írt a végén a cikkben, hogy a férfiak MEGIJEDNEK ha a nő komoly kapcsolatot akar!🤣🤣🤣🤡🤡🤡


Nem egy nő hátrált már ki, mert én komoly kapcsolatot akartam! Hagyjuk már!

febr. 27. 13:28
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

7, sok jellemvonás már kapcsolaton belül kristályosodik ki. És igen, lehet a másik túl sok. Nekem pl volt túl alkalmazkodó párom mondhatnánk, hogy papucs. Nem bírom az önállótlanságot. De, az elején még kezdeményezett, programot ajánlott stb. Fél évnél szálltam ki.

Miért ne lehetne valami, valaki túl... a számomra? Ez nem azt jelenti, hogy bármi baj van vele (bár vannak végletek), hanem, hogy velem nem passzol. De, ez nem feltétlen derül ki az első pár randin.

Fura, hogy ezt magyarázni kell.

Mint írtam, a végét, de még a közepét se olvastam el, mert nem ért még annyit se az egész olvasmány, amennyi idő megy el vele.

febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8: Mert mondjuk szétmennétek? Nem értem, ha a randikon nem jön ki az elején úgy is ki fog. Az meg rajtad van, ha ennek ellenére is vele vagy, amiből már következik, hogy a párod mégse annyira túl ez, meg túl az, csak amikor ingerült vagy. Te vagy fura inkább, hogy itt véded ezt a szennyet. Nem mondom, hogy egy szó nem igaz az egészből, de 90% marhaság.
febr. 27. 13:39
 10/18 A kérdező kommentje:
Az ugye megvan, hogy itt kapcsolatról beszélünk és nem ismerkedési fázisról?
febr. 27. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!