Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A levelezés már divatja múlt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A levelezés már divatja múlt? ( kézzel irott)

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Belső Mongóliában épp most éli divatját.
2010. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Számomra igen , főleg mert nagyon lassú .

És "drága" is így levelezgetni .

2010. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem :) szerintem igen is "romantikusabb" mint hogy 3...4...5 sms-be férően fejtsd ki hogy mit érzel mondjuk a párod iránt :)

Mi pl a párommal egy városban lakunk,minden nap találkozunk és még is levelezünk :) Mindig amikor találkozunk átadjuk egymásnak, és hatalmas izgalommal tölt el hogy mikor olvashatom már el (mert addig nem szabad mig együtt vagyunk) :)


Szóval a lényeg hogy szerintem nem múlt divatja :)


L/20

2010. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hm ez am a romantika
2010. okt. 25. 11:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Divatja múlt alatt mit értesz? Nem hatékony, általános információátvitelre nem a legjobb megoldás. De tényleg, mit értesz divat alatt? Nyílván ha el akarok mondani valamit, akkor nem levelet fogok írni, mert lassú és drága.
2010. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen
2010. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Információátvitel, csere szempontjából idejétmúlt, én se használnám. Gimiben volt egy barátnőm, vele leveleztünk, és a suliban átadtuk egymásnak, de volt, hogy postán feladtuk (ez 5-6 éve volt). Mai napig őrzöm őket, aranyos szép emlékek.

Egyébként nagyon örülnék, ha a barátom írna nekem egy szép, érzelmes kézzel írott levelet, de ő nem ilyen típus sajnos:(

2010. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem divatjamúlt, csak már kevesen használják ezt a módszert. Nekem is megvannak emlékbe azok a levelek, amiket a legelső barátom írt, amikor még sorkatona volt. Nagyon örülnék neki, ha kapnék ilyen levelet, mert szerintem is romantikusabb, mint az interneten írt szerelmes üzenetek. 28L
2010. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 13:21

ma 13:58


Én szivesen irnék ha lenne kinek,sokkal romantikusabb,és lehet jobban is megmaradnak a szavak mint úgy elektronikus úton..

2010. okt. 25. 14:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolom divatja múltnak a kézzel írt levelet. Inkább a mai felpörgött világnak lassúnak számít. Nekem is megvannak a régi levelek amiket kaptam rokonoktól, barátoktól, barátnőktől, régi szerelmektől. Most már a egyre inkább az kevesebb az a fiatal aki inkább ezt a megoldást választja. Nekik ajánlanám, hogy próbálják ki igazán izgalmas és élvezetes várni mit is írt a másik. 30/N.
2010. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!