Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon nyitott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon nyitott a csajok felé, vagy én ragozom túl?

Figyelt kérdés

példa

akárkivel találkozunk, akárki csaj témába jön, akárkivel össze jön egy pasi egy filmben, minduntalan olyan kíváncsi lesz a csajra, kérdezősködik, hogy hívják, hol lakik, vagy a tv-ben melyik színésznő.

csak azért nem értem, mer ha pl nekem azt mesélik, pl hogy

"a barátom huga, elköltözött otthonról" nekem erről a mondatról nem az jut eszembe, hogy hogy hívják a barátod hugát(a páromnak ez volt az első)hanem pl miért költözött el, vagy ezzel most mit akarnak mondani.

más hogyan gondolkodik? engem kicsit zavar a páromnak e kíváncsisága, ami személyre vonatkozik, nem az eseményekre!!!

ti mit gondoltok erről??


2010. okt. 25. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Van egy haverom, aki még a barátodon is túltesz!

Mesélem, hogy a csaj elszúrta a számlát az üzletben erre megkérdezi hogy nézett ki, milyen a haja, hány éves. Ő még életében nem járt ott, szóval nem azért kérdezte, hogy esetleg hátha tudja ki az, mert már neki is elrontott valamit.


Vagy ha új nőm van mindig megkérdezi a nevét, foglalkozását stb.

Egyszer rákérdeztem, miért teszi azt mondta semmi, csak érdekli.

Szerintem ez teljesen ártalmatlan dolog, biztos nem akar mindenkit megfektetni vagy nem potenciális partnereket keres éppen, szóval ne aggódj.


Szerintem a barátod csak érdeklődő, vagy egyszerűen kíváncsi.

2010. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

12:21 vagyok újra

""a barátom huga, elköltözött otthonról" " Erről nekem az jutott eszembe, hogy: Hová?

Ami korántsem jelenti azt, hogy meg akarom látogatni vagy bármi. Tőlem még az is kitelne, hogy megkérdezzem melyik költöztetőcéget hívták vagy hogyan zajlott a költözés.


Ha egyébként jól megvagytok és szeret akkor lépj túl ezen szerintem.

De rákérdeztél már, vagy említetted, hogy ez téged zavar? Mit mondott?

2010. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi hogy megnyugtattál, kár, hogy ilyen irányban mutatkozik érdeklődés felőle

csak ismerek kimondottan csajt kereső pasikat is, és azok is kérdeznek tőlem ilyesmiket, hogy "ki az a barátnőd, akivel múltkor itt-meg itt láttalak?"

remélem a barátomban nem a vadászösztön van ilyenkor.

kár, hogy én nem vagyok ilyen, de mégha épp nincs barátom, akkor sem.

2010. okt. 25. 12:28
 4/7 A kérdező kommentje:

nem említettem még neki, mert tegnap összesítődött még bennem ez az egész, ma meg már kiment külföldre

mielőtt a pakolás közben feljajdult, hogy "jaj, nem vettem óvszert"

nah. ezt kérdeztem tegnap, minek, amikor másnap már itt sincs.

erre ő: "hát addig"

nos, már abban sem vagyok biztos, hogy miattam kellett volna az az óvszer....de lehet

2010. okt. 25. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az óvszert csak direkt viccelődésből kérdezte meg, nekem is volt egy ilyen barátom, aki folyton ezzel ugratott mielőtt elment dolgozni, hogy hoppá nincs nála óvszer. Itt egy kicsit túlragozod szerintem a dolgot, bízzál meg a barátodban, mert akkor marad stabil a párkapcsolatod. 28L
2010. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Máskor ha megint ez történik kérdezz rá. De ne számonkérés legyen, hanem mondd, hogy csak nagyon érdekel, mert neked ezek eszedbe sem jutnak.


Szerintem nincs okod aggódni. Viszont ha állandóan azon rágódsz, hogy másfelé kacsintgat (amikor nem is) azzal csak eltaszítod magadtól. Egyébként tudom csúnyán hangzik, de ha meg akar csalni úgyis megcsal. Feleslegesen idegeskedsz, a sok agyalás helyett inkább töltsetek együtt több időt (amikor otthon lesz) és érezzétek jól magatokat.

2010. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

lejövök az "agyalásról" :)

nem akarom elrontani, ami amúgy szép

2010. okt. 25. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!