Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes így nyitott kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így nyitott kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja megismerkedtem egy sráccal, párszor le is feküdtünk. Kapcsolat lenne belőle, ha nem laknánk az ország két különböző pontján, de persze alkalmunk is van találkozni néha. Egy rendes kapcsolathoz viszont ez kevés. Ő amúgy is nőcsábász típus, én meg nem akarom "elveszteni a szabadságom". Jó ötlet a nyitott kapcsolat felvetése?
2011. okt. 3. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
felőlem. éljen a romantika, a lamour...
2011. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értelmesebb válaszokat is szeretnék. Akinek már van tapasztalata a nyitott kapcsolatokban.
2011. okt. 3. 22:57
 3/9 life is beautiful ***** válasza:

a nyitott kapcsolat magyarul azt jelenti hogy nem szereted igazán, hanem egyszerűen jó vele lenni..


próbáld ki, nekem még nem volt ilyenben részem de nem is tervezem..

2011. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkettőtöknek megfelelne ez a megoldás, miért ne?

Én már voltam nyílt kapcsolatban, de egészen más okok miatt, ez így szerintem elég korrekt. Viszont arra figyelj oda, hogy ha ismerkedsz, és egy másik sráccal komolyabbra fordul a dolog (akár testi akár lelki értelemben), akkor feltétlenül tájékoztasd erről a kapcsolatról! Különben elég nagy galibák lesznek... a lényeg a fairplay, ha az megvan, hajrá!

2011. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hívjátok inkább szexbarátságnak, még ha hülyén is hangzik, komolyan.


A nyitott kapcsolatban benne van, hogy ő a barátod, te meg a barátnője, még akkor is, ha elvileg félrekefélhettek mindketten.


Mivel benned van ez, hogy a barátod, mindig úgy érzed majd, hogy megcsal és vica-versa. Ez ellen nem tudsz mit tenni.


A szexbarátság esetén nincs ilyen jellegű beidegződés.

2011. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Persze, miért ne? :) A sok műmájer szűzfiúcskával akik leszólnak, pedig ne foglalkozz. Álomvilágban élnek. :)
2011. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt de egyáltalán nem ajánlom, nem azt mondom hogy nem lehet jó, egy darabig működhet is, de hidd el, nem ér annyit hogy kockáztass ilyen butaságokkal. :)
2011. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem jó ötlet, de ti döntitek el. csak ha nyitott lesz, akkor mindkét oldalról legyen nyitott, ne hagyd hogy kihasználjon a "pasik érzelem nélkül is sexelnek" féle marh*sággal
2011. okt. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi azoknak, akik értelmesen tudtak válaszolni :)
2011. okt. 4. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!