Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme megbeszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme megbeszélni a párommal, hogy én szeretném, ha érezném, hogy tart valahova a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Fejlődött az utóbbi időben, de nekem nagyon úgy tűnik fél év után, hogy semmit sem akar beszélni a jövőről, magától nem jön ilyesmi. Azt mondta már, hogy ráér, előtte az egész élet, 1,5 éve egyedül él és ennek nagyon örül. A probléma ezzel csak az, hogy nem nagyon lehet fejleszteni egy kapcsolaton számomra, ha az összeköltözés nem opció...

Én meg akarok szabadulni a lakótársamtól, egy kicsit én is egyedül akarok élni végre, mert erre egyelőre nem volt sanszom.


Párom is tudja ezt, de szeretném tudatni vele, hogy ettől még az összeköltözés egy fontos pontja kell legyen majd a kapcsolatnak, de ha ő elképzelni sem tudja ezt, mondjuk 1 év múlva egy 1,5 éves kapcsolatba, akkor semmi értelme folytatni részemről, mert nekem több kell annál, hogy heti 2-3 alkalommal jól érezzük magunkat.


Jogos ezt elmondani neki?



febr. 29. 02:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tehát ezt úgy képzeljétek el, hogy nemhogy közös celt, vágyat említett volna, hanem semmit, amit mondjuk 1-3-5 év múlva szeretne. Én azért világosan elmondtam a tanulási, karrierterveimet és hogy azon munkálkodok, hogy legyen egy lakásom, amit reálisan össze is tudok hozni. Vagy akkor ezek szerint ő így amúgy is teljesen random él, abszolút semmilyen terve nincs magára nézve se?
febr. 29. 02:43
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt nem mertem elmondani, hogy szeretném ha reális cél lenne a házasság, gyermekvállalás pár év múlva, mert ettől tényleg minden pasi menekül...


Sajnos neki én vagyok az első és nem igazán bízom benne, hogy nem akarna mást is még komoly kapcsolat előtt. Nem érzem reálisnak így az elvárásom, hogy több megerősítést küldjön, mert jó eséllyel nem fog lecövekelni nálam.


Komolyan azt érzem rám fér egy jó adag terápia, mert mindig azt érzem, hogy nem tudok elég jó lenni egy kapcsolatban ahhoz, hogy komolyan kelljek valakinek.

febr. 29. 02:47
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem lehet vele megbeszélni, akkor nem tart sehova.
febr. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Azt írod, “1,5 éve egyedül él” ; majd azt, hogy:

“Sajnos neki én vagyok az első”.


Döntsd el, hogy melyik a valós.


Ha te vagy neki az első, akkor ebbe ne fektess energiát.

febr. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem akar ez tőled semmit csak néha szex....ezt azonnal befejezném....halott ügy.
febr. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket s témákat, amiket te egy kapcsolatban nem mersz megbeszélni, én mat ismerkedeskor felhozom. Megkérdezem, hogy szeretne e házasodni, akar e gyereket, milyen életet/jövőt képzel el maganak. Nem velem, hanem egyébként. Ha ebben nagy eltérés van köztünk, akkor összejönni is fölösleges. Nem tudom, hány éves vagy, de ez alapján nem lehetsz túl tapasztalt kapcsolati teren. Kérdezd neg tőle ezeket (amiket amúgy már ismerkedés alatt kellett volna). Ha menekul vagy hárít, akkor semmi komolyat nem akar tőled.
febr. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Beszéljétek meg! Ez fontos.
febr. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Ne pazarold erre a srácra az időd, csak kellemes időtöltés, amiben ő gondolkodik.
febr. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

És ő tudja hogy ti kapcsolatban vagytok vagy azt hiszi hogy az ingyen prostija vagy?

Költözz akkor külön egyedül, ahhoz pont nincs rá szükséged.

febr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mikeXxX ***** válasza:
84%
Persze kell a kommunikáció ès a visszaigazolás ezek nelkül veszett dolog ! 44f
febr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!