Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál fordult már ilyen elő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál fordult már ilyen elő, hogy ennyire agresszívvá vált egy férfi?

Figyelt kérdés

Lehet csak ki kell adjam magamból, nem tudom.

Van férjem 2 hónapos közös gyerekünk lett.

Nem sokat foglalkozik velünk, ha meg is teszi mindig dünnyög mellé, nem szívesen teszi.

Ma feküdtünk az ágyba, elfordult tőlem, megkérdeztem miért teszi ezt velem?

Azt mondja ez jót tesz a gerincének.

Hát mondom, nem tudom, eddig mindvégig hanyatt feküdtél, mikor bejövök akkor fordulsz el?

Kértem adja ide a telefonját, had hívjam fel anyukámat kicsit (az én telefonom összetört.)

Ide adta.

Majd kérte fennhangon adjam neki vissza.

Jaj mondom, mi az oka hogy ennyire kéred meg így, mondta én is és a gyerek is menjünk el.

Nem akartam, valamiért nagyon szeretem őt.

Majd vette elő a bőröndöt hogy pakoljunk.

Én kivágtam a kezéből, mire pofon vágott, erre én meglöktem, majd folyamatosan ököllel ütötte a fejemet, pofozott, megtépett, az övével ütött.

Teljesen össze borultam, letérdeltem előtte, hogy hagyja abba, ne csinálja ezt velem, miért érdemlem ezt? Mi az oka.

Valamiért nem merek lépni, kérlek adjatok tanácsot.

Teljesen össze vagyok zuhanva.

(A gyerek mindvégig a mamánál volt.)


febr. 29. 13:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Menekülj a gyerekeddel.

Valamiért nagyon szereted őt? Ezek után is, hogy ököllel üt, mert útban vagytok neki a gyerekkel? Tényleg?

febr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
Ezt a viselkedést most kezdte? Volt jele hogy zűr van köztetek?
febr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Miért vagy áldozat típusú? Olvass ennek utána. Egyébként okos nő ilyeneken nem dilemmázik, hanem pakol.
febr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

"én is és a gyerek is menjünk el", "A gyerek mindvégig a mamánál volt"


Szóval 7 sor alatt a 2 hónapos gyerek visszamenőleg a mamához került. Legalább átolvasnád, amit kamuzol, hogy ne legyenek benne ilyen következetlenségek. Bár a "2 hónapos közös gyerekünk LETT" is tetszik.

Mire jó ilyen hülyeségeket kitalálni?

febr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Nekem bűzlik a sztori. Senki nem változik meg így mindenféle előjel nélkül. Illetve nem hiszem el hogy van olyan buta ember aki ilyen helyzetben ne tudná hogy mit tegyen. Szerintem tipikus férfiak ellen hergelő kamu sztori. Azt már megszoktam hogy itt a gyakorin mindenkinek az apja alkoholista volt, mindenkit megcsalt a férje, mindenkit bántalmazott az apja gyerek korában. Ideje újítani és mással kezdeni a hergelést, eltaláltam?
febr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

Az első pofon után el onnan! Se hezitálás, se kommunikáció, nyomás a gyerekkel együtt!!!

Soha többé ne állj vele szóba! Válás, távolságtartási végzés, azonnal!!!

febr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%

#5 Ó, hát rendszeresen vannak itt ilyen tipikus férfigyűlölő, örökké ismétlődő sztorik. :D


A 70 éves nagymama, aki 30 éves testépítővel van együtt, és hetente próbálkoznak nála jobbnál jobb férfimodellek, vagy a bántalmazó kapcsolat, "20 évesen megerőszakolt egy incel, akivel valamiért 8 évig együtt maradtam, de tanultam belőle, most már csak annak adok esélyt, aki tényleg bunkó és agresszív, és nem játssza meg magát!!" Tanulság persze az, hogy ha egy férfi túl rendes, az csak álarc lehet. :D


Ezeknek már vagy 15 féle változatát láttam itt, csak a számokat és a helyszínt néha kicserélik, de valamiért legtöbbször egy kórházban történik a tragédia. :D

febr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%

#7 ezzel csak az a baj, hogy azt érik el ezzel a hangulatkeltéssel, hogy azoknak se fognak hinni az emberek, akiket valóban bántalmaznak. Statisztikailag amúgy nagyon kevés ilyen eset van, de azt semmiképp nem lehet letagadni hogy valóban vannak olyanok akik bántalmazó kapcsolatban élnek. Viszont az ehhez hasonló sztorik csupán a valódi áldozatokat sértik. Ugyan olyan kontraproduktív mint a #metoo mozgalom volt. Gondolom mindenki ismeri a mesét a fiúról aki farkast kiáltott... Na ez pont ugyan az a szituáció. Nagyon sajnálom a kérdezőt ha ez a sztori igaz, de annyi kamut olvastam már ezen az oldalon, hogy ha egy ilyen kérdést látok, egyből az ugrik be hogy már megint túl élénk volt valakinek a fantáziája.


#5 voltam

febr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Akár kamu, akár nem kamu, aki ilyen szituációba kerül, az azonnal meneküljön a kapcsolatból. Ennyi a tanulsága.
febr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Incike kamu
febr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!