Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál fordult már ilyen elő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál fordult már ilyen elő, hogy ennyire agresszívvá vált egy férfi?

Figyelt kérdés

Lehet csak ki kell adjam magamból, nem tudom.

Van férjem 2 hónapos közös gyerekünk lett.

Nem sokat foglalkozik velünk, ha meg is teszi mindig dünnyög mellé, nem szívesen teszi.

Ma feküdtünk az ágyba, elfordult tőlem, megkérdeztem miért teszi ezt velem?

Azt mondja ez jót tesz a gerincének.

Hát mondom, nem tudom, eddig mindvégig hanyatt feküdtél, mikor bejövök akkor fordulsz el?

Kértem adja ide a telefonját, had hívjam fel anyukámat kicsit (az én telefonom összetört.)

Ide adta.

Majd kérte fennhangon adjam neki vissza.

Jaj mondom, mi az oka hogy ennyire kéred meg így, mondta én is és a gyerek is menjünk el.

Nem akartam, valamiért nagyon szeretem őt.

Majd vette elő a bőröndöt hogy pakoljunk.

Én kivágtam a kezéből, mire pofon vágott, erre én meglöktem, majd folyamatosan ököllel ütötte a fejemet, pofozott, megtépett, az övével ütött.

Teljesen össze borultam, letérdeltem előtte, hogy hagyja abba, ne csinálja ezt velem, miért érdemlem ezt? Mi az oka.

Valamiért nem merek lépni, kérlek adjatok tanácsot.

Teljesen össze vagyok zuhanva.

(A gyerek mindvégig a mamánál volt.)


febr. 29. 13:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
43%

"Egész életén át ütik-verik, de csak azért is az a rosszfiú kell neki."

Tudtad hogy az apám nem én választottam?

És nem nem egész életemen át. Mert az egyikkel rögtön szakítottam. A volt férjemnek megbocsátottam mert hitegetett hogy orvoshoz megy. De végül nála se tűrtem sokáig. És nem volt egyik se rosszfiú. Mindegyik normális volt az elején. Egy picit se mutatta egyik se hosszú ideig hogy ilyen. Szóval igen lehet engem hibáztatni de nem én tehetek róla hogy ilyen jól tudták magukat játszani.

febr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
49%

"Senki nem változik meg így mindenféle előjel nélkül"


De. A terhesség váltja ki. A leggyakoribb dolog, hogy terhesség alatt/szülés után kezdik el a férfi bántalmazni a párját, mert az teljesen kiszolgáltatott lesz.


Ez a Stanford prison experiment kicsiben.

febr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nincs programja estére, google: men abuse pregnancy reddit, és nem csak a kérdések, de a válaszok is tele vannak sztorikkal.


2 barátnőm is van, akik Angliában élnek és szültek, más városokban, és a terhesgondozás alatt folyamatosan kérdezgette őket a midwife, hogy otthon minden rendben van-e, balhézik-e a férjük.


El lehet fogadni a tényeket, és homokba is dughatjuk a fejünket. Utóbbival az a baj, hogy ha minden erőszakra legyintünk, akkor akik meg akarják tenni, gyerekeket is bántani fognak, ahogy látjuk azt most.

febr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy a férfiak körében a bántalmazás, erőszak, gyilkosság sokkal magasabb százalékban fordul elő, de bár tény és való, hogy jó pár esetben a férfiak terhesség/szülés után fordul ki magából az is biztos, hogy nagyon sok szituációban annak vannak jelei csak sajnos a nők nem veszik észre. Nem azt állítom, hogy mindenegyes esetben úgy van, de akkor is vannak olyanok amikor ott vannak a jelek.
febr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Sokat elárul az illetőről, aki tagadni próbálja ezeket és itt fröcsög össze-vissza, mint valami elmebeteg.

Valóban jámbor, egészséges férfiban nem kelt semmi kellemetlen érzést beismerni ezeket a dolgokat, és nem fogja magára venni.

Az semmit se számít, hogy kinek hány bántalmazó/bántalmazott van az ismerősi körében, és statisztikákról beszéltem, én alá tudom számokkal támasztani, amit állítok.

A számok alapján pedig valószínűtlen, hogy van olyan ember, akinek nincs ilyen az ismerősei között.

Maximum nem tud róla.

febr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi örömöm, vagy élvezettségem lenne ezen szórakozni.

Nem tudom, kinek okoz az boldogságot, ha kamu kérdésekkel kreálja az oldalt, főleg ilyenekkel.

Mitől kamu?

Én csak tanácsot kérek.

Első kapcsolatom, nincs hova mennem, persze, hogy nehéz.

Miért? Attól mert, hogy a mamájánál volt, nem is mondhatott olyat, hogy ő is én én is menjünk el.

Felesleges is volt itt az emberektől tanácsot kérnem, hisz ezek vagytok, elítélitek az embert.

Biztos vagyok benne, hogy itt csak a férfiak lázadtak fel, nem kell lázadni, be kell látni, hogy sajnos a legtöbb férfi társatok ilyen, és ehhez hasonló.

febr. 29. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!