Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kik a boldogabbak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kik a boldogabbak?

Figyelt kérdés
Ismerősi körben azt tapasztalom, hogy aki kapcsolatban van, az folyton panaszkodik, hogy fáradt, stresszes, vitáznak a párjával, stb. Aki meg szingli annak meg az a baja, hogy egyedül van, nem szereti senki, nincs párja, nincs állandó szex, stb. És van olyan is, aki hangoztatja, mennyire boldog egyedül, hogy szabad, de süt róla, hogy társra vágyik. Nőkre és férfiakra ugyanúgy igazak a fentiek ahogy tapasztalom. Persze tudom, hogy a legjobb egy jól működő párkapcsolat, de abból ma nagyon keveset látok. Ti szingliként vagy kapcsolatban voltatok boldogabbak? Éa kapcsolatra nem az első pár hónapot értem, amikor még ott a rózsaszín köd, hanem egy minimum pár éves együttélést.
márc. 1. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Szingliként egy idő után nagyon boldogtalan voltam.

Azóta találtam párt, össze is házasodtunk. 5 éve együtt és soha nem voltam ilyen boldog.

márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Amíg házas voltam, bár voltak gondjaink, végig hálás voltam a sorsnak, hogy van családom. Amióta elhagyott a feleségem (ennek már jó néhány éve), üres az életem, nem sikerült új társat találnom.
márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha jó a kapcsolatod, nem panaszkodsz. Három éve vagyok a párommal, senki egy büdös szót nem hallott tőlem ea vonatkozólag, ami negatív lenne. Van ilyen is. Persze több a szar kapcsolat, meg ahol a felek mindenkivel mindent megosztanak, csak egymással nem beszélnek.
márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván egy jó kapcsolatban. De rohadt nehéz összehoznu
márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
A boldog kiegyensúlyozott kapcsolatban lévők. A rossz, érzelmileg ellaposodott (ezért vitákkal terhelt) kapcsolatba beleragadni ugyanolyan rossz mint egyedül. Olyan versenynek meg nincs értelme, hogy kinek sz.rabb (mindenkinek az amiben éppen van). Annak van értelme, hogy váloztassunk ha úgy ítéljük meg valami nem jó!
márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Szar házasságom volt. Erőszakos volt a férjem.

2 éve hogy váltunk. Boldog vagyok van időm van pénzem, költhetek magamra. Olyan orgazmusokat élek meg egy két segédeszközzel amit eddig férgival még nem sikerült. Ha hiányzik a petting gyorsan találok egy egy lehetőséget.

Szabad és voldog vagyok, a szakmámban egyre nagyobb sikereket érek el.

márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szingliként kiegyensúlyozottabb vagyok sokkal, pedig nem voltak kimondottan szar kapcsolataim, de az, hogy csak magamra kell figyelnem, az sokkal jobb hatással van rám.

Persze lehet mondani, hogy egy jó kapcsolatban sokkal jobb, de annak az esélye, hogy olyan kapcsolatot találj, amiben annyira 100%-ban passzoltok mindenben, hogy semmilyen helyzetben nem kell lemondanod semmiről a másik miatt, igen kevés. Lehet ilyen fantáziákat gyártani, van akinek össze is jön az ilyen, csak ritka. A kapcsolat maga ettől még lehet boldog, de sosem leszel annyira szabad kapcsolatban, mint egyedül. Viszont van aki eleve nem is igényli ezt, ezért tökéletesen elégedett tud lenni egy kapcsolatban is, én magamról beszélek most. Nem mindenki olyan, mint én, hogy egyik pillanatban kitalál egy ötletet a semmiből, és ha a másik nem partner benne, akkor csalódott, megkérdőjelezi a kapcsolat létjogosultságát meg ilyenek. :D

Nem voltak laposak a kapcsolataim, de csak ilyen hétköznapi izgalmak voltak benne, ha felvetettem az ötletet, hogy mondjuk elköltözhetnénk X helyre, mert miért ne, akkor komolyan se vettek.😂 Pedig én teljesen komolyan gondoltam. Most meg azt csinálok amit akarok és ez sokkal pozitívabb érzésekkel tölt el, mint a gondolat, hogy valakivel egy pár vagyunk és szeretjük egymást.

márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
#6 keress olyan párt akivel ugyanezt közösen tudjátok megélni, emberileg IS és az ágyban IS egy hullámhosszon pendültök (nem vagy-vagy, hanem "és" a kapcsolat).
márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

#8

Nem egy férfival lefeküdtem már csúnya is volt közte helyes is. Nem rudtam egyel se elmenni. Le se szartak.


Én így vagyok teljes és boldog. Bárhogy nézem is kapcsolatban sose volt annyi időm kondozni olvasni kikapcsolódni a barátaimmal és a családommal lenni.


Nem akarok senkit keresni.

márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
#9 nem kell keresni, a szerelem úgyis magától talál meg :) Addig meg élvezd, habzsold az életet.
márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!