Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg romlott a házasságunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg romlott a házasságunk de a gyerek miatt nemtudom elhagyni? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A férjem sokat iszik, többször részeg.

Olyankor agresszív, többször megütött már.

De mikor nem iszik, szépen eljatszik a gyerekkel (3 éves)

És annyira szeretik egymást.

Emiatt nincs szívem elhagyni.

Egy héten kB 4-5 nap iszik...

Sokat veszekszünk.

Szeptemberben kezdi kisfiam az ovit, félek hogyha addig külön megyünk, nagyon megfogja viselni, és nehezebb lesz az ovi kezdés is

Nyilván ez sem jó a gyereknek hogy ezt látja, ebbe nő fel...

De nemtudom hogy tudná elfogadni hogy szét mentünk.

Segítsetek légyszi, aki volt hasonló helyzetben.

Köszönöm



febr. 17. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek az a jó, ha a szülei is boldogok. Nyilván nem vagy boldog, és mi a garancia, hogy részegen nem fogja bántani a gyereket?
febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a gyerek miatt nem lépsz ki a kapcsolatból, hanem magad miatt. Jobb a langyos fos, mint cselekedni és rizikót vállalni.


"De nemtudom hogy tudná elfogadni hogy szét mentünk."

Sérülésekről orvosi látlelet + feljelentés. Apának megmondani akkor láthatja újra a gyerekét, ha normálisan viselkedik és elmeséli miért kellett szakítani.

febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első hét lesz nehéz, aztán egy hónap alatt megszokja. Tapasztalat. Minél kisebb, annál előbb alkalmazkodik a gyerek.
febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Túléli ő is, mint ahogy számtalan gyerek. Csak magadnak kifogás.
febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hagyod el lehet agyonver téged meg a gyereket is. A gyerekednek nyugalom kell. Azt akarod, hogy féljen, traumát okozni neki, hogy olyan legyen mint az apja, vagy mi? Ha a gyereked néznéd akkor már rég elváltál volna és messzire kerülnéd a férjed.

Rendőrséghez kéne fordulni és ügyvédhez minél előbb.

febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkohol hatására agresszív akkor menekülj. A te érdekedben és a gyerek érdekében. Ha maradsz akkor arra készülj hogy ez csak rosszabb és rosszabb lesz és ki tudja hogy mi lesz a vége. Nekem alkesz volt a faterom szóval láttam hogy hogyan csúszik le egy ember és hogyan torzul el teljesen a személyisége a pia hatására.
febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholista apa mellett nőttem fel, mert anyu sem tudta otthagyni. Tudod mennyi munkám van abban, hogy helyretettem magam? Mennyi sebet kellett begyógyítanom?

Ha nem is előttünk voltak a viták, mi mindent éreztünk.

És nem csak nekem, a többi tesóm is ugyanígy járt.

Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor hagyd el.

febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

És azt elfelejtettem hozzátenni, hogy minden kapcsolatot megszakítottunk apánkkal. Mind a négyen tesók.

7 voltam#

febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szepen jatszik a gyerekkel neha, amikor jozan, akkor eleted vegeig ki kell tartani mellette. Ki mondta neked ezt a hulyeseget? Mondok neked egy jobbat, fuggokkel nem kezdunk. Plane nem maradunk veluk. Ez hogy tetszik?
febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a férjed alkoholelvonóba, lehetőleg egyházi helyre, ott kigyógyítják. Ha nem hajlandó, mondd meg, hogy elválsz. Csak a gyerek ne sínyelje meg.
febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!