Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érthet azalatt a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érthet azalatt a párom, hogy ,,úgy kezelem mint egy nőt,,?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Ő az első fiúm, de nem az első párkapcsolatom. Előtte barátnőim voltak, de ez sosem volt titok előtte. Sőt, igazából senki előtt sem. Nem is az, hogy mindenkinek csak úgy mondogattam volna, de ha valaki kérdezte sosem tagadtam azt hogy biszexuális lennék. A párom is állítása szerint rendben volt ezzel, mi több, támogatta az identitásomat. Az utóbbi időben egyre távolság tartóbb lett velem szemben. Inkább a barátaival lóg, mint hogy időt töltsön velem. (Nem az a baj hogy törődik a barátaival, annak örülök, az bánt hogy velem nem foglalkozik szinte egyáltalán.) Ha hozzáérek, például finoman cirógatom mondjuk az arcát, elkapja a kezem és rám szól, hogy ne úgy érjek hozzá ahogy egy nőhöz érnék. Nem is értem. Mindig így értem hozzá, ezelőtt semmi baja nem volt vele, szerette. Megbeszélni nem hajlandó. Szerintem a barátai mondhattak neki valamit. Mit csinálhatnék a szituációval? És mi számít nőiesnek?

Beszélni róla nem hajlandó. Mindig azzal jön hogy nincs beszélős hangulatában, vagy hogy fáradt. Nagyon nem szeretném elveszíteni őt, de kezdem nagyon rosszul érezni magam miatta.


(19 éves lány vagyok, barátom 18.)



márc. 3. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon nem szeretném elveszíteni őt, de kezdem nagyon rosszul érezni magam miatta."

Ha rosszul érzed magad miatta, akkor sajnos meg kell szakítanod vele a kapcsolatot.

márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a képlet, a haverjai leratyizták, és ezt cikinek érzi, majd rád forgatja és mellőz.

Lapát!

Nem érdemel meg téged!

márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátod már nem szeret téged és mindegy, hogy a barátai ültették a bogarat a fülébe vagy se. Fellángolás voltál neki, nem a szerelme. Maradj vele ha gondolod, de ő akkor is szakítani fog veled.
márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akivel nem lehet kommunikálni, azzal nem tud normális kapcsolat kialakulni. Ha továbbra sem hajlandó beszélni, el kell engedned.
márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Jajj gyerekek
márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, valószínűleg a barátai mondtak neki valamit és azért ilyen. Lehet ugratták, hogy lehet azért vagy vele, mert ő elég nőies az ízlésednek vagy valami ilyesmi. Ha még megbeszélni sem hajlandó, akkor ez nem fog működni.
márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

:() Lehet hülye kérdés de amennyiben tényleg így alakulna és szakítással végződne a dolog szerintetek okosabb lenne heterónak vallanom magam amennyiben másik sráccal ismerkednék később? A biszexualitás gyakran taszítja a fiúkat? Tényleg nem vagyok ebben otthon és nem szeretném ha mégegyszer akár hasonló is történne.

márc. 3. 22:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hazudozni, mert ha később kiderül meg az lesz a baj, hogy végig hazudtál.


Aki nem tud elfogadni, azzal minek akarnál egyáltalán összejönni? Legyen már tartásod te lány..

márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!