Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pontosan mit ért egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mit ért egy pasi azalatt, ha azt mondja ő nem vágy komoly kapcsolatra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú 22 éves tetszik nekem, de nem egy városban élünk, viszont a sok haverja az én városomban él és gyakran jön mindig hozzájuk. Mi nem ismerjük egymást , de sok közös ismerősünk van párszor láttam és megtetszett, persze akkor még nem ennyire, és csak köszöntünk egymásnak.

Mostanság eléggé zaklattam, sokáig nem is írt vissza nekem, mert a sok közös ismerős rosszat mondtak rólam és rossz képet festettek rólam, de ennek ellenére, hogy nem írt nekem vissza 3 napig, pedig egész nap bombáztam tovább és tovább nem hagytam. Na utána kitisztáztam magam, elmondtam neki, hogy én már most szerelmes vagyok belé pedig nem is ismerem, először nem hitte el , de meggyőztem róla, kérdeztem hogy mit gondol rólam, azt mondta szép lány vagyok. Felmerült a találkozás, hogy én találkozni akarok vele, azt kérdezte tőlem, hogy biztos, hogy megéri nekem mert ő nem akar hosszú távú komoly párkapcsolatot és nem is vágyik rá, ezt nem tudom, hogyan értelmezni? Szerintetek? Jaa és utánna, azt mondta hogy ő ezt azért írja le, mert nem szeret félre beszélni, sem kihasználni, de megbántani sem engem és ha ebbe bele kezdünk, csak nekem lesz így veszíteni valóm neki nem. Kérdeztem tőle, hogy mi veszíteni valóm lenne, azt felelte, hogy érzelmi csalódás, én pedig mondtam neki, hogy ezzel tisztábba vagyok meg egy kapcsolat ezzel jár, de ez még akkor sem veszíteni való... Na és én ezt arra érettem, hogy ő a szűzességemre gondolt, de ha nem akar komoly kapcsolatot, ezt mire írta volna (ezt nem írtam le neki), csak hallgattam, ezért is teszem fel a kérdést, hogy ti mit gondoltok erről az egészről? Azt tudom még, hogy 3 hete szakított a barátnőjével bár ezt nem említette, lehetséges, hogy ezért nem akar komolyabbat? De a beszélgetés végén, kérdezte, hogy én mikor leszek az ő városában meg ő is magyarázta, hogy mikor lenne útja erre mi felénk xdd Na ebből pedig azt vontam le, hogy akkor mégis csak szívesen találkozna velem? Ti mit vontok le ezek alapján ? Van rá esélyem, hogy összejöjjek vele?


2014. ápr. 18. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

a vágyik ikes ige... :)


amúgy azt jelenti, hogy nem akar kapcsolattal bajlódni.

2014. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megdugna.
2014. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Találkozni lehet, de benne van a pakliban, hogy csak dugópajtit keres.
2014. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sztem az már elég komolynak számít egy kapcsoltba!!
2014. ápr. 18. 21:51
 5/15 anonim ***** válasza:
mi? a szex? nem... a szex csak szex... lehet akárkivel, akárhol.. a kapcsolat az más..
2014. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi számít komolynak?
2014. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó ha már itt tartunk miért más egy kapcsolat, mitől lesz egy kapcsolat komoly egyáltalán? Én eddig azt hittem ettől lenne komoly egy kapcsolat de akkor rosszul hittem :)
2014. ápr. 18. 21:56
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen srác nemrég hagyta ott a nője most meg rászáll egy tinicsitri...


Ugyan agyilag nem vagytok egy szinten de a puncid jól jöhet neki..

2014. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
az attól komoly, h komolyan gondolják a dolgot egymással a felek, tervek vannak a jövőre nézve, stb
2014. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézz utána, hogy mi a különbség a "csak szex és más semmi" és a komoly kapcsolat között.
2014. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!