Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolkodtatok már el valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtatok már el valaha szakításon az intimitás hiánya miatt?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan 2 évesek leszünk és alapvetően nagyon jó a kapcsolatunk. Az utóbbi időben lépett fel egy gond, ami engem egyre inkább zavar.

Nemrég volt egy incidens, a barátnőmnek 1 hetet késett a mensije, amitől eléggé beparázott és azt kérte tőlem, hogy egy ideig ne szexeljünk. Elfogadtam, megértettem, be is tartottam, de itt jött az első fura dolog, ugyanis a szex semmilyen formáját nem kívánta (olyat sem, amitől sehogy nem lehet terhes), ráadásul a kedvtelenségre hivatkozva annyit sem tett meg, hogy kézzel segít rajtam. Kérdeztem tőle, hogy miért kell neki kedv 2 percnyi minimális izommunkáért, de nem kaptam választ.

Ezen is túltettem magam, de mostanra már ott járunk, hogy 3 hónap telt el és még mindig alig történik bármi is. Múltkor majdnem egy órát csókolóztunk és mikor arrafelé kezdtem simogatni, hirtelen abbahagyott mindent arra hivatkozva, hogy elfáradt. Másnap ez megismétlődött. Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, de egyre inkább azt érzem, hogy kamu indokokkal utasítja el az intimitás minden formáját. A csókok számát is egyre kevesebbnek érzem. Mostanában tervez tabit iratni magának, de ez a gondolat is lassan 2 hónapja húzódik. Próbáltam többször is beszélni vele, de mindig csak annyit mondott, hogy majd tabival bátrabb lesz...


Kicsit kétségbe vagyok esve. Szerintetek ilyen helyzetben normális, ha felmerült bennem a szakítás gondolata?

21F, 19L



márc. 6. 22:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
30%
Tök normalis, en mar kivagtam volna. Vagy megcsalom.
márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem "gondolkodtam", hanem szakítottam, mert bár nem vagyok szexmániás, havi 3 alkalom kissé kevés.


A barátommal átlag heti 4x együtt vagyunk, néha többször is, mert jó a szex és kívánjuk-szeretjük egymást.

márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Normalis. En ugyan lany vagyok de volt egy pasim akivel nekem se mukodott a szex es en szakitottam vele. Nalunk volt valamennyi szex de nem volt jo kb csak neki , s ritka is volt. Egy ideig huztuk aztan tonkre ment a kapcsolat is bele.
márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék helyedben.

AMi nem működik, az később sem fog.

márc. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Nálatok más gond lesz.

A csajod téged nem kíván, tőled ment el a kedve.

Ami nem is csoda. Ha nincs kedve szexelni, akkor nem úgy hozod meg a kedvét, hogy leerőlteted a torkán a farkad, meg verje már ki legalább, mer' ezér' van tartva. Az eszedbe se jutott, hogy esetleg te nyald ki alaposan?

Miért lenne kedve szexelni, ha neki nincs benne semmi jó, minden kockázat őt terheli, az egész életét tönkrereszi egy nem kívánt terhesség, de legalább akkor is kötelező, ha nem akarja....?


Egyébként igen, szakítsatok, ezt a kapcsolatot innen már nem fogod tudni visszahozni.

márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

"Kérdeztem tőle, hogy miért kell neki kedv 2 percnyi minimális izommunkáért, de nem kaptam választ." 😅 Lehet 2 perc miatt medve sincs belekezdeni.

Amúgy vlsznű téged nem kíván vagy eddig se volt neki fontos a szex.

márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5 "Az eszedbe se jutott, hogy esetleg te nyald ki alaposan?" - Többek között erre utaltam azzal, hogy a szex semmilyen formáját nem kívánja. El se jutunk addig, hogy kinyaljam, mert már a simogatást se szeretné.

"Miért lenne kedve szexelni, ha neki nincs benne semmi jó, minden kockázat őt" - Mindig kommunikáltunk, hogy neki mi a jó, hogyan csináljam, a kockázat részét pedig megértem, ezért is leszek kíváncsi arra, hogy tabival tényleg más lesz-e.

márc. 7. 08:09
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

“ Kérdeztem tőle, hogy miért kell neki kedv 2 percnyi minimális izommunkáért, de nem kaptam választ.”


Ezt azért nem gondolod bunkónak és önzőnek, hmm?


A csaj helyében én dobnálak téged, de úgy mint cicát kakilni amiért ilyen bunkó vagy. Ezt nem tudom, hogy kitől tanultad, de nem így kell bánni a nőkkel, ha szexet akarsz. 🤫

márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Félretéve a fura megfogalmazást (amire a többiek is utaltak), nem lehet, hogy valamilyen eü. gondja van, amit nem akar/mer veled megbeszélni és emiatt ilyen?

Én a helyedben elvinném egy kicsit kikapcsolódni, borozni/iszogatni/wellnessezni (amit szeret) és óvatosan, de határozottan rákérdeznék a miértekre. Végülis szóból ért az ember. Két év jól működő kapcsolat mpedig megérdemel egy őszinte beszélgetést.

Ha ezzel sem érsze el semmit, akkor viszont el kell gondolkodni a szakításon, mert valószínűleg ő már nem veled tervez késöbbre.

márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8 "Ezt azért nem gondolod bunkónak és önzőnek, hmm?" - Nem. Elfogadtam, hogy neki nincs kedve szexelni, de úgy voltam vele, hogy ennyit megtehetne értem. Neki nem kerül semmibe (és ez itt a lényeg), nekem viszont jól esett volna.


"A csaj helyében én dobnálak téged, de úgy mint cicát kakilni" - Hát ha te ezért kidobnál, akkor helyeselném is a döntést, mert ezek szerint semmit nem jelentett az egész kapcsolat.

márc. 7. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!