Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beléptem az msn-ébe és lebukta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beléptem az msn-ébe és lebuktattam. Ezek után mit tennétek?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmmel sms-ezek kb 2 hete írogat nekem minden szépet, hogy ilyen jó lenne mát látni meg olyan jó. Már le is beszéltem vele a találkát, de előtte gondoltam kicsit szimatolok. MIvel tudom az msn jelszavát így beléptem az msn-ébe lehet szemét dolog volt tőlem de másképp nem tudtam volna rájönni, hogy mit is akar. Hát láttam, hogy nem elérhető állapotban kapott minden szépet egy pasitól és a végére az volt írva, hogy szeretlek nagyon cicus majd beszélünk csók a pici szádra... és láttam azt is, hogy nem vagyok letiltva mert már ez is aggasztott. Durva volt amit csináltam? Sosem kutakodnék az msn-ébe csak kiváncsi voltam és le is bukott így nem találkozom vele, mert nem szerethet engem ha mással jár... Jól cselekszem?
2010. okt. 25. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát eccer pofátlan voltál, viszont el is mondhatod ezt neki így h akkor most mi van
2010. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tetted, amit bármelyik más ember megtett volna:D Lehet hogy pofátlanság volt től, de legalább utána nézett, hogy mi a helyzet valójában! ha nem néz utána, akkor csak ő esne pofára! am meg mond meg a csajnak, hogy mi okból léptél be az ő msn-jébe!
2010. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem azért beszéld meg vele a dolgot. simán vannak srácok, akik csak úgy irogatnak ilyesmit (ismerek párat) minden mögöttes tartalom nélkül, csak úgy, miért ne.

Bár ettől függetlenül még nem jönnék össze exszel. Ami egyszer nem működött, az másodszor sem fog.

2010. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd meg neki, hogy beléptél, csak finom kérdezz rá, hogy van e valaki más is.
2010. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem ebbe a témakörbe tartozik
2010. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!