Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lebuktattam vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktattam vagy én vagyok aki félre értené? Mit tegyek? Kirakjam? (többi lent)

Figyelt kérdés
nem rég barátnőmet hívni akartam, mert gyakorlaton van és ott lehet neki mobilozni, de 25 percen át foglaltat jelzett. Utána visszahív, hogy bocsi, de nem vettem észre hogy hívtál... mondom foglaltat jelez nálam, akkor nem tudom, hogy... mire ő: de nem vettem észre dadogott, hebegett... kérdezem tőle. kivel beszéltél? azt mondja senki de eléggé feszült volt és zavart... mondom hazudsz. erre ő. de nem hazudok. mire én kinyomtam. elvileg 1-kor jön nem soká, úgy volt hogy várom a busznál. Ha csak egy veszélytelen személlyel (anyja, apja, tesó, barát) beszélt volna, miért tagadná? Én sose tiltottam.... de itt más lehet a dologban és szerintem a volt ragadvány expasi! egy időre eltűnt de olyan érzésem van felbukkant megint. mit tegyek?
2011. szept. 21. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a dolgot, két érett felnőtt is így csinálná.
2011. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Várd a busznál,aztán kérd meg,hogy mondja a szemedbe.
2011. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az a baj hazudott már a szemembe 2x mikor le is szopta az exet...
2011. szept. 21. 12:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért maradtál vele?Dobd ki!
2011. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mitmivan? ***** válasza:
Szerintem is már rég ki kellett volna dobnod.
2011. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hazudott, leszopta az exet? És te még vele vagy? Akkor ha ilyen lúzer vagy tűrd a dolgot, vagy dobd ki a g@cibe.

Az ilyenek miatt van az, hogy a kis ri.bancok azt hiszik mindent megengedhetnek maguknak.

2011. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekem is volt hasonló esetem a közelmúltban.

A csaj akarta, hogy járjunk, aztán meg állandóan az exét, (aki szakított vele) hívogatta meg eljárt hozzá.

Szerintem felejtős az ilyen.

2011. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lépjél mar végre túl rajta. A múltkori kérdésedre is többnyire ezt a választ kaptad.... és még mindég ugyan ott tartotok.
2011. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2x is lecumizta az exét és te még vele vagy! Hát jó hülye vagy te is akkor!!!
2011. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
dobd kii
2011. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!