Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most ezzel lebukta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most ezzel lebuktattam?

Figyelt kérdés

Más nem volt ott és szemeztünk.Ő nézett engem,én őt.

Elfordult.Én még mindig néztem.Visszafordult és mosolygott.Aztán megint elfordult...ennyi volt, és elsétáltam!!!


Na szerintetek ennek mi volt a lényege?Ő a fiú,én a lány.


2011. okt. 2. 19:34
 1/5 Jófajta ***** válasza:
semmi lényege nem volt.. szemeztetek kész..
2011. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19.35: Rossz válasz.
2011. okt. 2. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha van egy kis esze,akkor keresni fog téged...De ez még nem jelenti azt,hogy lebuktattad az érzelmeit...
2011. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért nem jelenti??Ha utána közeledett,meg figyelmesebb volt,akkor azt lépésnek vegyem??
2011. okt. 2. 19:47
 5/5 Jófajta ***** válasza:
:ha tudod hogy a 19:35-kori válasz rossz akkor tudod mi a jó.. tehát nincs értelme a kérdésnek
2011. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!