Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire nagy baj, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire nagy baj, ha már a párkapcsolatom mellett arra gondolok, hogy lehet, hogy jobb lenne egy másik férfival lenni?

Figyelt kérdés
Nem konkrét férfira gondolok, hanem csak úgy általában arra gondolok, hogy lehet mással jobb lenne, mint a barátommal. Egyszerűen a barátommal unalmassá vált a kapcsolatom, az egész olyan semmilyen, tartalmatlan.
márc. 7. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem attól függ, hogy ez az unalom tényleg valós vagy csak "élet szaga" van. Ha tényleg nincs semmi program, semmi különleges együtt töltött idő (nem nagy dolgokról beszélek, pl elmenni moziba, programok), akkor valószínűleg nem fog működni. Ha ezek megvannak és mégis így érzed, akkor valószínűleg a következőnél is ezt fogod, mert egy idő után megszokjátok egymást, nincs meg benne az ismerkedés izgalma, a pillangók a gyomorban. Ezek mindig elmúlnak
márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még ilyen sincs a kapcsolatunkba, mint moziba járás, pedig ez nem egy nagy dolog. Pedig annyira vágynék vele programokra, de a barátomnak semmilyenre nincs igénye. Jó, valamikor elmegyünk kajálni pizzériába, étterembe, de egy idő után ez is unalmas tud lenni, ha csak ez van. Semmi különleges program, se egy különleges, váratlan meglepetés (itt nem drága dolgokra gondolok).
márc. 7. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez volt nálunk is a volt barátnőmmel. Ő inkább nyomta a telefonját, nézte a tv-t, aludt délig (amikor nem kellett menjen dolgozni), vagy ha mondtam menjünk ide vagy oda, akkor "most nincs kedvem". Ő szakított velem, de végülis jól jártam, mert nem passzoltunk ilyen téren. Hosszú távon nektek sem fog ez így menni szerintem

(1-es voltam)

márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A barátom is pont ugyanígy csinál, mint a te volt barátnőd.
márc. 7. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj hanem ez van. Nem érzed magad jól így, nem csodálom. Ennek így vége csak még az érzéseid nem jutottak odáig, hogy lépj, de oda fognak.
márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hozzuk össze őket és jól ellesznek😂😂😅
márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Unalmas vagy."

Ha csak ennyi problémád van, akkor tedd össze a két kezed.

márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!