Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Naív voltam vagy érezhet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naív voltam vagy érezhet még valamit irántam?

Figyelt kérdés
7 hónapi távkapcsolat után (nem tudtunk találkozni)a barátom feladta a küzdelmet,anyagi okok miatt.Azt mondta utolsó beszélgetésünknél ,hogy SZERET csak ,azok a dolgok miatt,nem tud másképp dönteni.Ha írok neki ír,és valamelyik este meglepett egy jó éjt sms-el,szeretlek nélkül.Vajon mit érezhet még?Érzelmeket nem ír,vagy azért mert nem akarja hogy fájjon,vagy naív vagyok?
2010. okt. 25. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínű azért nem ír érzelmeket, mert nem akarja, hogy jobban fájjon neked a szakítás ténye. Ezért miért lennél már naiv, hiszen ez is lehet egy ok. 30/N.

2010. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan tudjam meg hogy szeret-e ,ha nem mer olyat irni?Én sem akarom hogy neki fájjon,de hiányzik nagyon...
2010. okt. 25. 20:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt ki is felejtettem nagy bánatomban,hogy köszönöm ,hogy válaszoltál :-)
2010. okt. 26. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:
távkapcsolat valóban nehéz ügy..
2010. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de viszont nem kizáró ok!
2010. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jajj szegényem..mennyire messze vagytok egymástól? Figyi, én a helyedben a következőt tenném: mindenképp kérnék egy személyes találkozót, mondanám, hogy ezt személyesen kell megbeszélni, ennyivel tartozunk egymásnak. Aztán megbeszélni ezt az egészet, abból kiindulva, hogy ha két ember igazán szereti egymást, akkor semmi sem lehet akadály...semmi. Hát az anyagiak...hát igen. De mondjuk ha hétvégente taliznátok csak? Az úgy ideális sztem. Meg nem is kell egymást hívogatni, egy csörrentéssel vagy napi 1 sms-sel is ki lehet fejezni a szeretetet. Jussatok együtt közös nevezőre úgy, hogy egyikőtökben se maradjon tüske.
2010. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szeretem ,szeretni is fogom, de feladom...

Több mint 300km a távolság...

2010. okt. 27. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Valójában romantikusok szemébe nem sok 300km de még 3000 sem,de nem mindenki romantikus,és ritka hogy két romantikus találkozon.."NEM LEHET MESSZE HA EGYSZER A SZIVEDBEN VAN" :)
2010. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!