Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedhet így egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhet így egy férfi?

Figyelt kérdés

Pár hónapja már, -közös ismertsègi körön belül- elkezdtem "járni" egy férfival (én 33 vagyok, ő 35, mindketten elváltunk), aki nekem is olyan megjegyzéseket tett, mint aki komolyan gondolja, de még furcsább, hogy ismerőseinknek is úgy adja elő, hogy rendesen együtt vagyunk.

Csakhogy, ez tulajdonképpen nem igaz.Találkozni sosem ér rá, mindig van valami kifogása, mèg hozzám sem ért(egyáltalán, mèg egy csók sem volt), holott én tudtàra adtam, hogy benne lennék már ebben.Kb 3-4 hónapja mèg mindig csak beszélgetünk.Miért?

Olyasmikre gondoltam, hogy csak féltékennyé akar tenni valakit, szexuális problémái vannak, netán meleg, és csak " alibinek" kellek.

Persze rákérdeztem, hogy miért nem találkozunk szinte sosem, de hülyébbnél hülyébb kifogásokkal áll elő, rendszeresen.

Nemigen van másik barátnője, ahhoz túl közel lakunk egymáshoz, illetve a baráti tàrsasàg miatt is, szerintem tudnék róla.



márc. 13. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Van másvalakije párhuzamban Veled?

Ha impotens lenne, eleve bele se fogna párkapcsolatosdiba.

Aztán lehet, tényleg millió programja van, de akkor sem világos, az ilyen minek ismerkedik?

márc. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mikeXxX ***** válasza:
82%

Csak annyit kèrdeznèk egy ennyire nyomival minek ismerkedik egy nő ?

Lèpj tovább van valakije vagy egy szerencsètlen bèna de számodra gondolom egyik sem opció tehát menj tovább! 44f

márc. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vagy, gondolom túl vagy már 1-2 dolgon, ami a felnőttek világát illeti. Ha egy 35 éves férfi 1-2 hónapon belül nem közeledik feléd fizikálisan (valami nyilvánvaló ok nélkül), ott valami nagyon nem stimmel.
márc. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt itt senki nem fogja tudni neked megválaszolni, csak ő tudja. Itt a legfőbb kérdés az, hogy miért engeded, hogy pazarolja az időd és ezt tegye veled?
márc. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a négyessel. Erre nem tud senki választ adni neked, opcióid közül lehet bármelyik. 3-4 hónapot pazaroltál el rá. Nem elég, meddig akarsz rá várni amikor egyértelműen nem akar téged komolyan???
márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabor49 ***** válasza:
igen ez nagyon furcsa tovább kell lépni
márc. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!