Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamit félreértettem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit félreértettem vagy másnak is zavaros ez a megfogalmazás?

Figyelt kérdés

A pasim, akivel pár hónapja vagyunk együtt, rendszeresen úgy kommunikál vagy fogalmaz, hogy összezavar teljesen.

Emiatt órákat vesz el az életemből, hogy megfejtsem, mire is gondol valójában, mi az, ami megint nem jó. Ez b@romi rossz érzés. Persze én vagyok a hibás szerinte.


Valamelyik hétvégén találkoztunk, együtt vacsoráztunk, erre este 11 körül már fáradt volt, pedig aznap ő nem dolgozott, én viszont igen. Még szerettem volna beszélgetni vagy szerelmeskedni stb. Nem pedig TV-t nézni vagy elfordulva elaludni, ahogy ő megszokta. Heti egy nap vagyunk csak együtt egyelőre, mivel nem ugyanabban a városban dolgozunk, tehát szerintem nem nagyok az elvárásaim. Erre azt mondta, nem lesz egyszerű összecsiszolódni, meg jött valami megfelelési kényszerrel.


A másik furcsaság, hogy kitalálta egy közös kirándulás előtt, hogy “közelednünk kell a hétköznapi dolgokban is, hogy ne legyen idegen, ha x idő múlva összeköltöznénk.” Ezt megint nem értettem, a válasz pedig az volt, hogy szeretne velem együtt lenni, ha valamelyikünknek gondja van, segíteni. Azt tudni kell, eddig csak neki volt gondja, munka, számlák stb. Kérdeztem tőle, mikor akar összeköltözni, erre meg azt a választ kaptam, “nem a távoli jövőben”, magyarul semmi konkrét dolog, csak duma.

Mindemellett saját bevallása szerint szeret, imád.

Szerintetek?


márc. 13. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Hülyének néz téged. Pattintsd le. A szavai és tettei ellentmondanak egymásnak. Ha ő téged tényleg meg akarna ismerni akkor találkoznátok gyakrabban és nem a TV előtt ülnétek.
márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Hagynám ezt a pasit, nagyon bizonytalannak tűnik. Szerintem ne pazarold az időd. Akit szeretek arra szakítok időt mindig!!
márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Akkor jó gondolom, mert mindig van valami bizonytalanság.

Mondtam neki, hagyjuk a “hétköznapi dolgok” hülye dumát, ha együtt akar élni, mondja azt nyíltan.

Most kértem, hagyjon engem kicsit, mert bekettyózok lassan :(

márc. 13. 19:15
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Hát ebben semmi bonyolult nem volt.

Egyértelmű hogy szeretne közeledni, és költözni de nem kapkodva.


Ha ezt nem sikerült összerakni akkor még most hagyjátok egymást békén.

márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bizonytalanság. Elhúzta előtted a mézesmadzagot, hogy ki ne dobd miközben csak van veled míg nem jön más.
márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Milyen vicces, hogy a kommentek szerint sem egyértelmű :))
márc. 13. 19:40
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Inkább elszomorító, hogy nem tudod mit akar tőled a párod. Nekünk nem muszáj tudni. Neked kéne
márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7

Számomra tényleg nem egyértelmű, nem találkoztam ilyennel még.

(45 éves amúgy, én 32.)

márc. 13. 19:58
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

Akkor miért vicces, hogy eltérnek a vélemények amikor egyikőtöket sem ismerjük? Ti vagytok kapcsolatban, beszélgess vele. Ne csak a TV előtt legyetek, többször legyetek együtt mint egyszer egy héten hónapok óta.

Annyi az egész, hogy nem mondhatja neked, hogy összeköltözés lesz 1-2 év múlva ha nem ismerkedtek. Azért mondta, hogy többet legyetek együtt. Viszont az kevés, hogy csak vagytok mint két befőtt egymás mellett. Neked is oda kell magad tenni nemcsak neki.

márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9

A fővárosban dolgozom és külföldi útjaim is vannak, tehát tudnék ott is melózni.

Mindkét lehetőséget megemlítettem neki, hogy tudna-e odajönni, részt venni az életemben, erre pedig nem kaptam választ.

Amúgy meg, miért üzenetben kérdezi ezeket a fontos dolgokat, személyesen meg tévé a program ez vicc!

márc. 13. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!