Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet lenne levelet írnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne levelet írnom neki?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek gondoltam megírnám mit érzek kettőnkel kapcsolatban. Leírnám mit hogy látok. Hiába több éves kapcsolat de nem mindig tudom úgy elmondani mert 2 mondat után jön az h hagyjuk, én vagyok a hibás stb..még ha ő is kezdené el a komoly beszélgetést.
márc. 14. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Jó ötlet.
márc. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég kaptál rá tanácsokat...Mivel egyikötők sem tud normálisan megbeszélni semmit sem, ezért külső segítséget kellene kérni. Külső szemlélőként mindkettőknek tud tanácsot adni, ki mit hol ront el. Bár itt leginkább a barátnőd az, aki gátló tényező.
márc. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Úgy le fog érte cseszni mint a huzat, vagy el se olvassa.
márc. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"nem mindig tudom úgy elmondani mert 2 mondat után jön az h hagyjuk, én vagyok a hibás stb."

Ha nem hajlandó meghallgatni se, és téged hibáztat, ott már nagy a baj.

Persze lehet írni, de szerintem nála már kihűlt minden.

márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont ő volt aki kért egy esélyt még
márc. 14. 09:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Még írd ki néhányszor - bár minek, mert úgysem fogadod meg.
márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!