Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nemrég szakítottu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nemrég szakítottunk, jövőhéten találkozunk, mint barátok, azt gondoltam írok neki levelet, jó ötlet?

Figyelt kérdés
Leírnám mit érzek iránta, a jó dolgokat, hogy a kapcsolatunk alatt miben hibáztunk stb.

2014. jan. 5. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hangzik, mintha folytatni akarnád vele...
2014. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Legalább tudni fogja hogy mit érzel még iránta és hogy hol rontottátok el. Lehet hogy össze is jönni megint, akkor legalább tudni fogjátok hogy hol, mit nem szabad csinálni. Egy próbát mindenképpen megér.
2014. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, közös megegyezéssel szakítottunk, de nem könnyű túllépni mindenen. Nagyon sok minden van amit kérdezni, mondani akarok neki, de valahogy élőben még nem könnyű és ezt akarnám levél formájában átadni neki.
2014. jan. 5. 11:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, én is szoktam. Nem csak újrakezdés miatt lehet írni hanem a vele töltött idő méltó lezárásaként, elszámolásaként amolyan búcsúlevél félét. Hogy ne maradjanak ki nem derült dolgok, tiszta és nyugodt lelkülettel tudjak továbblépni. A megfogalmazásból lehet is tudni, hogy bocsánatkérő vagy búcsúlevélnek szánják. 25/L
2014. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Barátok maradtunk így végső búcsú nem lenne, hogy lenne érdemes belekezdeni, hogy azért tudja mit érzek még iránta, de közben tudja mik voltak azok a dolgok amiben mind ketten hibáztunk, de közben barátként mindig számíthat rám?
2014. jan. 5. 11:53
 6/13 anonim ***** válasza:

Könnyebb is írásban mert nincs lehetősége a szavadba vágni, nem vesztek össze, nem terelődik el a téma hanem tényleg mindent úgy tudsz elmondani ahogy azt érzed.

A hátránya, hogy nem látja a reakcióidat és te sem az övét ami pedig sokszor fontos lehet. Egy kis pityergésgel megfűszerezve (nem könyörgés!!) pl sokkal hatásosabb az egész visszaszerző hadművelet.

2014. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tegnap is találkoztunk, tudja jól, hogy mit érzek és bizony nem egyszer sírtam el magam mikor beszéltünk a boldog percekről. :(

Annyira jó volt mikor olyankor megölelt és mondta ne sírjak. Az a baj, hogy látom és érzem, hogy neki is rossz, egy számot mutattam neki a kedvenc előadónktól és bizony az tele volt érzelemmel ami alatt ő is majdnem sírt. :(((

2014. jan. 5. 12:21
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
nekem ez úgy hangzik, hogy nem akarod élőszóban megbeszélni vele mindezt, mert végül mind a ketten egymás nyakába ugranátok, aztán meg az ágyban kötnétek ki. a levelet át lehet gondolni, nem kell ott legyen a másik, amikor megírod, vagy olvasod, így esély sincs arra, hogy a fellálngoló érzelmeknek köszönhetően egymásnak essetek (pozitív értelemben). sőt, tovább megyek, lehet azért akarsz vele te találkozni, mert akarsz tőle még valamit. de azért írsz levelet, mert onnantól kezdve ő dönthet, hogy tesz e lépést feléd. ergó kiveszed a részed abból, hogy csalódás érjen visszautasítás miatt, ehelyett te manipulálod a fiút, mert be vagy tojva az érzéseidtől.
2014. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor beszéltünk a dolgokról személyesen, de nagyon sok minden van ami nem jutott az eszembe olyankor, most pedig lenne időm összeszedni a gondolataimat és papírra vetni. Aztán majd személyes találkozásnál oda adni.

Sok mindenben hibáztunk mind ketten, sok fájdalmat okoztunk egymásnak amit nem könnyű elfelejteni, de tény szeretem még, de egy valami van amit nem akarok az az, hogy ráerőltessem magam. Mind kettőnknek kell akarnia a folytatást, nem csak egyikünknek.

Örökre nem szakítjuk meg a kapcsolatot és nem is akarnánk mert van egy kislány akinek vállaltuk a keresztszülőségét és szeretjük a kicsit.

2014. jan. 5. 12:39
 10/13 A kérdező kommentje:
És nem csak a kislány miatt, hanem barátként is szükségünk van egymásra és ezt mind ketten így gondoljuk. Sok mindent megéltünk 5 év alatt és ezt nem akarjuk eltörölni.
2014. jan. 5. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!