Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "csicskulnak be" a férfiak a nők mellett?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy egyik nemet sem szeretném a másik alá vagy fölé helyezni és senkit nem szeretnék megbántani. Kérem, hogy a válaszolók is ehhez tartsák magukat, amikor választ fogalmaznak.


Ám nagyon érdekel a jelenség gyökere, oka, lefutása, miértje és mikéntje, hogy úgy tartják, hogy sok esetben egy pasi a nő oldalán (házasságban, vagy komoly párkapcoslatban) elveszíti férfias jellegét, "becsicskul" vagy ún "papucs" lesz belőle. Ennek mi lehet az oka?


márc. 14. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Csak abból aki eleve ilyen személyiség azaz szereti, ha iranyitjak. Amolyan anyuci kedvenc picike fia, általában iranyito not keresnek tarsuknak.


Egeszeges, érzelmileg erett emberekbol nem lesz papucs meg semmi ilyesmi.

márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Mi az, hogy "papucs" lesz még "becsicskul"?
márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hadd ne magyarázzam, kedves 2-es, javaslom nézz utána!
márc. 14. 11:51
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

2# az, amikor mindenre azt mondja a pasi hogy "majd anyuka tudja", tehát mindenbe a nő a döntéshozó, és még ugráltatja is a pasit, hozd ide, vidd le, vidd ki, tedd ide tedd oda, az meg birkamód megtesz mindent.

Ezen férficsoport megnevezése Lúzer!

Nem szeretnék ilyen pasit magam mellé.

Hogy honnan ered ez az egész?

Többnyire az anyjuktól. Az csinál nevel belőlük életképtelen döntésképtelen lúzert.

Nekem is van két fiam, na azok nem lesznek ilyenek azt már most megmondom.

márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Reszben termeszetes folyamat. A ferfiak kuzdenek, konfrontalodnak, ervenyesulnek, harcolnak, torekszenek elore az eletben, de az otthon az mas. Az nem a konfrontaciok helye. Valamikor pihenni is kell, es az otthont atengedik a noknek, annak minden elonyevel es hatranyaval. Amikor sikeres ferfiakrol beszelunk, akkor a keresd a not mogotte effekt pont errol szol.
márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Én régen azért tettem, mert nagyon sokat jelentet az, hogy úgy érzetem van aki foglalkozik velem és szeretnek. Így képes voltam alárendelni magam, hogy ez az érzést nem veszítsem el.


Manapság már rohadtul leszarom és senkinek nem lesz az alárendeltje.

márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4-es, nagyon jól összefoglaltad. Köszönöm.
márc. 14. 12:22
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Nekem pl. ez bejön az ágyban, szerepjáték formájában, a mindennapokban már kevésbé
márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az más, a szerepjáték az rendben van, de a valós életben én személy szerint az egyenrangúságban hiszek. Tehát az ilyen "az asszonynak kuss a neve" hozzáállást sem kampelom, de a királykisasszonykodást sem.
márc. 14. 13:03
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó olyan dolog van, amit párkapcsolatban elengedek, nem akarok vitatkozni rajta, ez tűnhet olyannak, mintha papucs lennék. Ezek többnyire nekem részletkérdések, pl melyik nap menjünk valahova, vagy milyen színű legyen a tányér, stb. A fontos dolgokat persze meg kell beszélni.
márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!