Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint az egyik legfontosabb a kapcsolatban az, hogy a legtöbb szenvedélyünket meg tudjuk osztani a másikkal. Ti mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés
Felnött 5 éves kapcsolatról van szó, (30+). Èpp szakítunk és ez az egyik ok. Ö nagyon "szenvedélyes" különbözö témákban pl politika, tudomány vagy épp ami érdekli és több éves kapcsolat után ezt is felhánytorgatta, hogy ez neki nagyon hiányzik, hogy nem úgy reagáltam az érdeklödéseire, ahogy ö szeretné, én nem tudtam olyan szenvedélyesen részt venni benne. (Itt egy példa, de pl. ö az amerikai választások éjjelén fent maradt, mert annyira érdekelte, engem csak a végeredmény. Ès örült volna neki, ha ezt együtt csináljuk. Ès ilyen pl még van ezer.) De ilyen kis apróságok, legalábbis az én szememben nem ezek a fontosak egy jó kapcsolathoz, ö viszont úgy gondolja, hogy ez az egyik legfontosabb. Ez nem azt jelenti, hogy nem érdeklödöm a dolgai iránt, csak én máshogy vagyok bekötve és nem vagyok ennyire mélyen érdeklödö, de ettöl függetlenül kibeszéltünk mindent, csak én nem vagyok annyira euforikus(?) természetü.
márc. 14. 12:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
En is nezem az amcsi valasztast. De ez hobbi, nem kotelezo elfoglaltsag. Mondjuk 4 evente neked is beleferhetne, ha neki ez a minosegi ideje.
márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem annyira fontos ez, hogy szakítanék miatta. De ha a párodnak az, ezt kénytelen vagy elfogadni.
márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én mit gondolok, az nem lényeges ha neki fontos és szakítani akar. Nekünk a házasságunkban elég, hogy a fő dolgokban egyezik a mentalitásunk, az életvitelünk és az értékrendünk. Amit szenvedéllyel csinál, hobbija ahhoz nem is értek és hidegen is hagy, őt ez nem zavarja, feltalálja magát nélkülem is. Szerintem nem kell mindig mindent együtt csinálni, de a te kapcsolatodat megette a fene ha a pasid nem így gondolja.
márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Ki is röhögném ha elvárná hogy fent legyek hajnalig hogy együtt nézzük a super bowl-t 😀
márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ez szúrt szemet: "Ès ilyen pl még van ezer."

Egy dolog, hogy nyilván nem fog mindenben passzolni az érdeklődésetek és a habitusotok. Egy másik dolog, hogy ha túl nagyok a különbségek, akkor úgy érzed, hogy nem igazán tudtok társak lenni egymás életében.

márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
39%
Igaza van szerintem. Egyszerűen nem illetek össze.
márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%
Mi nagyon jól kijövünk a kedvesemmel úgy is, hogy pl egészen más az ízlésünk filmek, zene terén. Szerintem negyon tinis dolog emiatt szakítani valakivel, mert pl nem követed hűen az ő hobbijait, érdeklődési körét. Nem veszítesz semmit ilyen emberrel. Arról viszont nem is esett szó, hogy ő szereti-e azokat a dolgokat, amiket te.
márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
A párod egy nagy gyerek. Én biztos nem maradék fent hajnalig egy olyan dolog miatt ami engem nem érdekel, de a férjem nem is vàrja el. Hasonló az érdeklődési körünk, mégis vannak dolgok amiket őt érdekli, engem nem és ez fordítva. Én sem nézetem meg vele a Helyszínelők összes epizódját, de ő sem traktál azzal, hogy foglalkozzak a kriptotőzsdével, mikor engem nem érdekel. Attól még jól megvagyunk, szeretjük egymást. ez kb olyan, mint amikor egy hónapja egy csaj kiírt egy olyan kérdést, hogy a párja nagyon duzzog, sőt nem is szereti őt, mert nem akarja az összes Star wars filmet megnézni vele. Mert hátha szereti, akkor megnézi vele. Ez kb pont ugyanaz. Hidd el, te jársz jobban, ha szakít veled, nem ő!
márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%
Nem nagy gyerek, nem illenek össze, ennyi. Ha nem jön be az egyiknek a politika, a másiknak a zenei stílus az ugyanolyan. Nem érti meg az egyik miért nem hasonlóan reagál a másik. És jobban teszi mindkettő ha külön utakon járnak, keresnek hozzájuk való partnert.
márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
67%
Pedig az sajnos, egy felnőtt gyerek. Gyerekes, éretlen viselkedés egy 30+ éves felnőtt embertől, már ne is haragudj. Azért szakít, mert nem az van amit ő akar? Miért kell a màsikra azt ráerőszakolni amit nem akar? Mindenki el tudja dönteni, hogy mit szeretne csinálni és mit nem. Eléggé birtokló viselkedésre vall ez, ami egy baromi nagy red flag! Lesz ez rosszabb is. Jobb is, hogy szakítanak, de nem azért, mert nem illenek össze. A csávókának kellene változtatnia magán, mert ez a viselkedés igen csak toxikus.
márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!