Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál a helyembe? Folytatás lent.

Figyelt kérdés

Jó estét! Kezdeném is a problémámat: Volt egy plátói szerelmem, akiért odáig vagyok már lassan 4 éve, és nemrég bevallotta, hogy ő is szerelmes lett belém. A bibi az, hogy nekem közben lett barátom (úgy-e mert viszonzatlan szerelem stb.), de a múlthéten szakítottunk, mivel bajok voltak már. És akkor, hülye fejemmel úgy gondoltam oké, alakítsunk valamit a plátóival. De nem vonz annyira (amin meg is lepődtem, hiszen évekig kellett nekem), mint a volt barátom, aki annyiszor bocsánatot kért és kérlelt hogy menjek vissza hozzá. De a volt barátom, nem értékelt annyira(nem tisztelt annyira és sokszor bunkó volt velem) mint most a plátói, de most értékel a volt barátom és képes lenne változni értem, de a plátói meg..Nem játszok velük, nem tudnék..de már kezdem kellemetlenül érezni magam, döntés elé kerültem, és én képtelen vagyok dönteni, pedig már ideje lenne. Szóval helyembe mit csinálnátok?

Még annyit, hogy a volt barátommal nagyon jól éreztem magam 9 hónapig voltunk együtt, de bajok lettek a végén, a plátói meg jól érzem magam vele, sokat nevetünk és megért, szeret, gondoskodni akar rólam, de nem tudom na..

18/L. Köszönöm.


2010. okt. 25. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Válaszd a kegnehezebb utat. Egyiket sem.



Nincs értelme. Évekig fog bántani majd a tudat. Mi lett volna ha...



...ha a másikat választom.

2010. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A volt barátoddal át tudtál élni egy kapcsolatot, és tudod talán már mit jelent kötődni valakihez. ( Attól függetlenül hogy már plátóian kötődtél valakihez ). Végig kell gondolnod szerintem hogy ha ismét kapcsolatba lépsz, abban mit keresnél sokkal inkább, a plátóit még mindig, vagy olyan kapcsolatot amiben annyira jól érezted magad mint az előzőben. Sajnos nem tudok tanácsot adni, ne haragudj:(
2010. okt. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!