Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bocsánat kérés. Lehet folytatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánat kérés. Lehet folytatás?

Figyelt kérdés

Érdekes kapcsolatba keveredtem. Megszerettem egy nálam 8 évvel idősebb ffit. De ő mást szeret, ennek ellenére próbálkoztunk, és tényleg vele szeretnék lenni és tudom, h ő is szeretne egy új kapcsolatot. De szereti a volt barátnőjét.

A héten egy este együtt voltunk, jött értem, aranyos volt kedves és meg passzív, idegesítő, csendes...egy szóval egy hisztis pics@. Az este végén azt mondta, h ennek semmi értelme és igazából akkor mondta el, h szereti még a volt barátnőjét.

Arra gondoltam, h írok neki, nem rég történt ez a dolog, és megszeretném írni neki, h sajnálom, h ilyen hülye voltam és megírom neki azt is, h kötődöm felé. Sztetek, ez jó ötlet? (végülis m1, mert úgyis megteszem) de ti örülnétek neki, ha vki így bevallaná az érzéseit?


2011. okt. 3. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd vagy ne tedd. Ne tőlünk várj döntést, így is úgy is tanulsz belőle.
2011. okt. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp bocsánatot kérek. Még ha megalázom is magam. Az indok pedig egyszerű, h miért teszem, azért mert szeretem.
2011. okt. 3. 07:30
 3/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

nagyon hülye vagy tudd meg.

2011. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért vagyok hülye?
2011. okt. 3. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:

"Érdekes kapcsolatba keveredtem. Megszerettem egy nálam 8 évvel idősebb ffit. De ő mást szeret, ennek ellenére próbálkoztunk, és tényleg vele szeretnék lenni és tudom, h ő is szeretne egy új kapcsolatot. De szereti a volt barátnőjét."


ezéért.

2011. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen szereti, de tudj, h a volt barátnőjének stabil párkapcsolata van és, h soha semmi esélye nem lesz nála. És mivel ezt tudja, így próbál új kapcsolatokat teremteni, de nem nagyon megy neki. Ennyi a szituáció. Nem vagyok hülye... És ő sem az, csak össze vagyunk kavarodva.
2011. okt. 3. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, ha ettől beléd szeretne.
2011. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!