Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza lehet fél év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet fél év után szerezni az exünket ha ő kitörtöl minket mindenhonnan nem tudok róla semmit sem már vagy fél éve?

Figyelt kérdés
Képtelenség vagy meg lehet ezt csinálni ??? Hogy akit szerettünk exünket vissza tudjuk szerezni..?
2010. okt. 25. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kemény fából faragtak, akkor hajrá.
2010. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben vagyok. A remény hal meg utoljára, bár már nálam dögledezik:S
2010. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az az hogy én nem is próbálkoztam fél éve... Vagyis 2 hónapja... Minden honnan kitörtölt de nagyon sokat gondolok rá.. Volt pár barátnőm de egy se volt az igazi.. ugy juliusban volt a szakítás azóta eltelt pár hónap..

Lehet neki esélye hogy az exünkkel újra együtt legyünk vagy ennek az esélye egyenlő a nullával ??

2010. okt. 25. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozz. Ha szereted.

De gondold át, hogy Őt szereted, vagy azokat a dolgokat amiket együtt csináltatok.

2010. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet próbálkozni. Időnként meg is éri. De azért figyelembe kell venni hogy milyen módon váltatok el. ( te vagy ő szakított, volt e sértődés amiért már kitörölt téged, stb. ) Ha például! azért szakított veled mert már a nyakára nőttél, és túl sok volt belőled, nem hiszem hogy örülne neki ha rádöntve az ajtót leostromolnád.
2010. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 hónap az nem egészen fél év... nem akarok kukacoskodni, de más fél év után próbálkozni, meg más 2 hónap után :)

Biztos volt valami sértődés, ha mindenhonnan kitörölt. + nem mindegy miért lett vége

Én példám: kitöröltem mindenhonnan, több mint fél éve nem akarok ránézni se. És erre megvan az okom. Neki is megvan rá? Ha igen, akkor nagyon nehéz lesz. Esély egyenlő a nullával, de ha tényleg akarod és kitartó vagy, bármi lehetséges. Ha meg szereted és nem azért szakítottatok, mert ő nem szeretett, akkor kicsit nagyobb az esély.

2010. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!