Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A családom több tagja látni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom több tagja látni se akarja a barátnőmet. Elmenjek így a családi eseményekre a párom nélkül?

Figyelt kérdés

Néha, kb két havonta, meg ünnepekkor van egy össznépi kis összejövetel a tágabb rokonsággal, amit amúgy tökre szerettem eddig, de most nem tudom hogyan álljak hozzá ehhez. A barátnőm velem jött legutóbb, de hát utólag többen (apai ágról nagyszüleim, az egyik tesóm, illetve anyu) megjegyezték, hogy nem látják szívesen a barátnőmet, jöhet, de örülnének, ha inkább nem jönne. Nem találták szimpatikusnak a "viselkedését".

A barátnőm tud a visszajelzésről, azt mondja, hogy én tudom, hogy legközelebb megyek-e, ő nem bánja, ha megyek, de nem tudom... Hiányoznának a családi összejövetelek, eddig fontos része volt az életemnek, jó is volt, de nem akarok nélküle menni, de azt se akarom, hogy kellemetlen helyzetbe kerüljön, ha jön.


márc. 15. 18:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
64%
Menj nélküle.
márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%

Miért, hogy viselkedett? Nem értem.


Ha semmit nem csinált, csak nem szimpi a családragjaidnak, mert, akkor nem mennék, hanem nyomatékosítanám, hogy nem érdekel a véleményük.


Ha lenne gyereketek egyszer, és nem mehetnének a rokonai, mert a feleségednek nem szimpi a viselkedésük vele szemben, mit szólnál.

márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, hogy mivel sikerült kivívnia ezt a többfrontos megvetést a családod körében. Amúgy meg mit lehetne tenni? A barátnőd vagy kérjen bocsánatot a viselkedéséért (bármit is vétett) vagy kénytelen leszel nélküle járni a családi murikra, ha nem akarsz örökös perpatvart.
márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
63%

Én nem mennék. Legalábbis, ha komolyan gondolom a párommal, nem csak ilyen aktuális csajnak/pasinak tartom épp.

Mi bajuk a rokonoknak?

márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ mit tett a csaj.


Tegyük fel, rocker a csaj, de apai ági rokonok utálják a rockot. Ezáltal egyértelmű hogy szegény csaj nem tett semmi rosszat csak a rokonaid nem tudják elfogadni ha valaki más mint ők. (Ugyanitt politikai ellentét is jelen van.)

- Ebben az esetben javaslom hogy ne menj el a következőre. Aztán meglátjátok. Lehet azt mondják hogy legközelebb mégis gyertek mindketten.


Tényleg valami rosszat tett? Akkor pedig meg kéne tudni mi az. Kérjen bocsánatot, próbáljon megváltozni. Nem teljesen csak legyen éppen kibírható. De lehet hogy nekik van igazuk és kibírhatatlan a csaj csak te nem látod a rózsaszín ködtől.

márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
95%
Á szerintem politika. Abból szokott lenni a hepaj, észrevették hogy nem fröcsög eleget vagy valami.
márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Nem politika, illetve semmi extrát nem csinált a barátnőm szerintem. Teljes hétvégét töltött nálunk, egyébként tök máshol lakunk, kettesben.

A húgom azt állítja, hogy a barátnőm flörtölt az párjával. Amiben biztos vagyok, hogy nem történt meg.

A mamám azon rágott be először, hogy a barátnőm nem evett a mogyorós sütiből, amit a mamám sütött, és szerinte bunkón utasította el, és "kamu indokra" hivatkozott. Konkrétan annyit mondott a barátnőm tök normális hangnemben, hogy köszöni szépen, de nem kér, mert allergiás a mogyoróra. Illetve a mama próbált második esélyt adni, mert beszélgetés közben kiderült, hogy a barátnőm is szeret sütni, szóval megbeszélték, hogy másnap délelőtt sütnek valamit együtt.(Egy telken laknak a nagyszüleim a szüleimmel, szóval papucsban kettő perc átmenni az udvar másik végébe :D) Csak a mama elkezdte hajnali hatkor, és megsértődött, hogy a barátnőm nyolcra ment. Szóval azóta lustának és bunkónak tartja.

Papámnak szerintem semmi baja nincs vele úgy igazán, csak az, hogy a mamámat "megbántotta". Ilyen átlátszó dolgokkal jön, hogy "hát, az az aranyos kislány, akivel hatodikban randiztál, jobb lett volna", meg "nem illik hozzád".

Anyámnak meg olyan problémái vannak a barátnőmmel, hogy "illetlenül viselkedik". Tehát nem a vendégszobában aludt, hanem velem, az én régi szobámban, miközben a szomszéd szobában a kisebb húgom van, és "ki tudja mit hall így", meg családi közös filmnézéskor a barátnőm lába az ölembe volt, ja meg egyszer együtt zuhanyzott velem. (Mi voltunk az utolsók, ráadásul nem egy fürdőszoba van a házban....) Ja meg az se tetszik anyunak, hogy rajta kívül ennyien haragszanak a barátnőmre a családból.

márc. 15. 19:28
 8/42 anonim ***** válasza:
5%
Az az érzésem, ezt a nőt már nem fogod megkedveltetni. Tényleg allergiás vagy kifogás volt?
márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, de elég kattant családod van.
márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezek nem okok arra, hogy ne kedveljék a csajt.
márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!