Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált szülők mindig találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők mindig találkoznak egymással a válás után? Gondolok itt családi eseményekre, ballagásra..

Figyelt kérdés
Csak mert a párom elvált, és én nem szeretnék összefutni soha az exfeleségével

2021. aug. 23. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Pedig össze fogsz, vagy bele se kezdj. Ha meg mondjuk egyedül menne pl. Egy ballagásra akkor meg azon hisztiznél. Kíméld meg inkább szegény pasit.
2021. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvált nő vagyok és számtalanszor előfordult, hogy találkoztam valamilyen eseményen az exem új nőjével, vagy az exem találkozott az én új párommal. Picit kellemetlen, de hidd el, túl lehet azért élni... Ennél sokkal nagyobb kellemetlenségek is értek már az életben.
2021. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem van ismerősöm, aki puszival köszön a férje volt feleségének, akivel van a pasinak közös gyereke. Sőt, van már nekik is gyerek, és a szülinapjára is elhívták a volt feleségét és az ő új párját, gyereküket. Lehet jóban is lenni.
2021. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Én soha nem találkozkm az ex-szel :-) nem is beszélünk...csak a rendőrségen meg a bíróságon futunk össte néha :-)
2021. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig. Apám nem találkozott anyámmal, mióta lezárult a per. Igaz, velem is kb. háromszor az azóta eltelt 11 év alatt.
2021. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Ahol a felek normálisan, egészségesen oldják meg a dolgaikat, ott időnként találkoznak, és képesek is felnőtt emberek módjára váltani egymással pár szót.

Persze ez nincs mindenhol így. Ismerek olyan párt, ahol az exférj annyira elkerüli a nőt, hogy húsz-harminc éve egyszer sem találkozott vele, pedig a gyerek rendszeresen járt át hozzá láthatásra (mindig úgy intézte, hogy ne is fusson össze a nővel). Ha megtudta, hogy valahol ott van a nő és az új családja, messziről elkerülte őket. (Hozzátenném, hogy egyáltalán nem a nő miatt váltak el. Nagyon problémás volt a férj, majd nem bírta elviselni, hogy elhagyták. ) Végül a lányuk esküvőjén ott voltak mindketten (de az apa még arról is ki akarta tiltatni az anyát, persze sikertelenül), de ott se köszöntek egymásnak. Szerintem ez nagyon beteg. A gyereknek volt messze a legmérgezőbb ez a helyzet.

Neked azt javaslom, hogy barátkozz meg a gondolattal, hogy a párodnak van múltja. Abba, hogy néha köszöntök egymásnak, esetleg beszélgettek pár szót, senki nem fog belehalni, ha viszont látványosan elkerülitek egymást, mint a leprást, azt a gyerek fogja megsínyleni, igen komolyan. Arról nem is beszélve, hogy mennyire gyerekes, amikor valaki ilyen szinten nem tud szembenézni a másikkal.

2021. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
6%
Én a gyerek vagyok,és természetesen szinte minden családi eseményen találkoztak. Én könnyen megoldottam a te problémádat,mert apám nője be se tehette a lábát,szóval ilyenen nem kellett aggódnia. 🤣🤣🤣
2021. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Abban az esetben nem, ha az egyik szülővel nincs kapcsolata a gyereknek sem, vagy ha így beszélték meg az elvált felek egymás között. Más esetben a gyerekkel kapcsolatosan családi eseményeken bizony fognak találkozni (ballagás, diplomaosztó, esküvők, temetések stb.). Ha ez neked nem OK, akkor vagy nem mész el azokra a programokra, vagy szakítasz.
2021. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7 es elég mérgező anyával nevelkedhettel fel, ha ennyi benned a gyűlölet.
2021. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!