Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámförmedt a semmiből?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 2 hónapja járunk. Eddig nagyon nyugodt volt, szinte sosem idegeskedett, habár mondta, hogy a múltban voltak dühproblémái, de azt már maga mögött hagyta.

Egyik randi estén az ő kocsijukkal voltunk amit használ a családja is.

Mondta, hogy megkérte az apja, h ne koszoljuk össze-most volt takarítva

Aztán véletlen elejtettem egy(1!!!!) db TicTacot, a pici fehér cukorkát, és konkrétan elkezdett üvölteni velem hogy ,,miért kell disznóskodjak meg szétb.sszam a kocsit amikor ötvenszer megkért, miért kell mindig hülyéskedjek?”

Ez egy olyan dolog lesz ami egy rejtett tulajdonság volt, Lehet agresszív lesz, Mit csináljak?

20FN


márc. 18. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lottózzunk.

Az én számaim: a hagyd el!

márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is volt olyan exem aki betegesen rigolyás a kocsira, de minden másra is. Nem agressziv volt, de végigszenvedtem vele a kapcsolatot. 2 boldog pillanatot se okozott(csak az elején), mert folyamat hülyegyerekként kezelt, közben egyidősek vagyunk.

Egy rigolyás öregember effektje van. Beteg.

Az ilyeneket el kell hagyni. Es utólag fogod látni igazán amikor olyannal vagy aki szeret, hogy jesszus eddig miben éltél az exszel.

márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet csak szimplán hirtelen haragú. Utána bocsánatot kért?
márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Láthatóan kevés a szex. Nem a cukorka volt a gondja.
márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Igazi finom úriember.

Amint megkér, igent mondani neki!

márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dühproblémákat nem hagy senki végleg maga mögött, max egy ideig megjátsza a normálisat. Menekülj minél előbb!!
márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor és ott nem szabadott volna hagyni, hogy uralkodjon. Meg kell tanulni reflexből visszaszólni.
márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!