Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszulesne,ha hetente egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszulesne,ha hetente egyszer tudnátok találkozni három éves kapcsolatban és akkor a rövid idő alatt számítógépen játszana vagy a telefonon a pasi? Vagy ennyi idő után nem kéne ilyeneken fennakadni és elfogadni hogy a pasi ilyen és kész

Figyelt kérdés
márc. 18. 17:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Elfogadni, és otthagyni. Ez nem kapcsolat. F
márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Eleve nem lennék ilyen heti alkalmis kapcsikban
márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Tovább lépni
márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem esne rosszul, mert bele sem mennék ilyen feltételekkel semmiféle kapcsolatba.
márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Persze, ennek így semmi értelme. Alapból kevés a heti 1 rövid találkozás egy 3 éves kapcsolatban, ennyi idő után a többség már rég együtt él (ha most csak a felnőtt kapcsolatokat nézzük). Ha ez valami okból jelenleg nem megvalósítható, akkor persze ez van, de akkor meg nem úgy kéne tölteni ezt az időt, hogy ő inkább játszik meg a telefonját nyomkodja. Ha neki nincs rá igénye, hogy legalább ennyit foglalkozzon veled, akkor semmi értelme ezt erőltetni.
márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Természetesen mindig van szex,ne úgy értsétek,hogy csak játszik és nincs intimitás
márc. 18. 17:38
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Akkor meg csak a szexpartnere vagy. Ha neked ez elég, maradj vele, ha nem, akkor válj meg tőle gyorsan. Azért az nem normális, hogy csak ennyi érdeklődést mutat irántad.
márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Mikor mondtam és megsertodtem,hogy ez nekem így rossz,nem értette,azt mondta,hogy ő ilyen és fogadjam el így. Valamikor bújósabb,valamikor ez, hangulatfuggo nála
márc. 18. 17:42
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Hát én nem tudom. Nekem így nem kellene vele a kapcsolat.
márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Sejtettem, hogy szexre van igénye, nem is ezt értettem az alatt, hogy ha már amúgy is keveset találkoztok, akkor legalább addig veled foglalkozzon. És nem azért, mert te szólsz érte, normális esetben ezt neki is akarni kéne. Persze ha az van, hogy egész hétvégére ott vagy és nem veled van minden percében, az teljesen oké, de azt írod, hogy rövid időről van szó. Az mennyi, pár óra, egy délután? Ha valakit szeretek és heti pár órára látom, biztos nem akkor kezdek el játszani. Ez így nem egy komoly kapcsolat, nekem ez biztosan nem lenne elég és már rég szakítottam volna.
márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!