Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit úgymond "ki lehet szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit úgymond "ki lehet szeretni" egy kapcsolatból, az előbb vagy utóbb az újtól is lépni fog?

Figyelt kérdés
Nemtől függetlenül.

márc. 19. 09:56
1 2
 11/11 Senior Séf ***** válasza:
49%

Bírom ezt a "ha egyszer megtette, máskor is megteszi" szöveget. Ugye ti szobatiszták vagytok? Pedig nem volt ám ez mindig így! Csakhogy az ember folyamatosan változik. Napról napra új benyomások, új élmények formálják a tudatát, gondolkodását. Tehát FEJLŐDIK.

A másik pedig az aktuális pár kérdése. Jó esetben egy fiú és egy lány. Fogalmuk sincs a másik nem gondolkodásáról, lelkivilágáról. Hogyan is tudnák ápolni, fenntartani a szerelmet? Fiatal zenész koromban rommá csaltam mindenkit. Tehettem, mert lepkefingnyi, felejthető kis liezonokban minden héten mással voltam egyedül. Észrevettem ugyan, de csak elkönyveltem a fent vázolt különbséget, és annyit egyik partnerem sem ért, hogy a dolgok mélyére ásva tanuljak a nőkről. Ehhez az kellett volna, hogy ő is akarjon tanulni a férfilét áldásairól és kínjairól.Még egy elhibázott házasság is becsúszott. Ott csalni ugyan nem csaltam, de folyamatosan dolgoztam, nem voltam JELEN a nejem életében. Válás után aztán a mostani feleségem szinte azonnal elkapta a tökömet, és 25 éve nem létezik számomra rajta kívül nő a földkerekségen. Neki is viharos előélete volt, ő sem tudott félmegoldásokkal megalkudni, ő is az is igazit kereste.Szóval vettük a fáradságot, és nem a telefon buzeráltuk, hanem kitanultuk egymás csínját-bínját.

márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!