Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a párotok a volt felesége társaságában szeretne a két közös gyermekükkel négyesben programokra menni (közös ebéd,szabadidős tevékenységek, esetleg nyaralás, de főként egynapos programokra gondolok)?

Figyelt kérdés

Megfogalmazása szerint a gyerekek

(12 és 16 évesek) érdekében tenné.

Nem értem, miért ragaszkodik az exfelesége társaságához, amikor lenne módja a gyerekekkel hármasban is időt tölteni és a gyerekek már elég nagyok.

Köszönöm szépen, ha megosztjátok velem véleményeteket, tapasztalataitokat!



dec. 7. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Valoszinű nem akarja bennük tönkretenni a képet arrol hogy mi a család.

Valoszinű furdalja valamilyen lelkiismeret. Ami a pasiknak amugy nem sok van.

dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Mert igazából az exfeleséget szeretné megdugni kötelezettségek nélkül.
dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Válás után egy rakat pasi megjátsza a gyerekinek hogy ő aztán igazi vater. Ha nem fizeti a gyt-t akkor is. Veszik neki a dolgokat es hazudnak a gyerek szemébe.
dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Az, hogy nyugodtan.
dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Én ezért nem kezdek bukott pasikkal.
dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kozos ebed az nem a vilagvege. A nyaralas viszont mar durva, szerintem. Azt csak a gyerekkel.

Mi is csinaltunk par "kozos" progit, amikor a szuleim elvaltak, kozos bevasarlas vagy ebed, ajandek vétel nekem es a tesomnak stb. En halas voltam, hogy nem voltak rosszban, nem tortent koztuk semmi. Mi se kepzeltunk bele tobbet gyerekkent. Jol tettek, hogy elvaltak, nem passzoltak egyutt. Rengeteget veszekedtek, apam meg is csalta. Nyugisabb volt utana.

dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Friss válás?
dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A közös ebéd, fél-egynapos szabadidős tevékenységek még okés, de nyaralás az már kicsit sok. Ha hozni akarja a gyerekeit nyaralásra okés, de te is ott leszel.
dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%

Menjen.Miért ne?Te használd ezt az időt a saját szórakoztatásodra.Nincs neked exed, férfi barátod, aki elszórakoztat, amíg a pasid a volt asszonyával nyaralgat?Nincs barátnőd, akivel elmehetnél csinosan kiöltözve iszogatni, eszegetni, táncolni?

Nem tudod úgy intézni, hogy a készülődést lássa a pasid és azt mondd neki mielőtt indul a feleségével a szabadidős programra, hogy ma különben sem érek rá, érezd jól magad *hatalmas mosoly, puszi-puszi*?Mert ha nem, akkor magadra vess.😊

dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem ferne bele. A gyerekek kepesek tobbet belelatni, mint ami. Felesleges bennuk a remenyt kelteni, hogy meg valaha egy csalad lesznek.
dec. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!