Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiegyensúlyozott családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiegyensúlyozott családi életet szeretnék, de néha úgy érzem én erre alkalmatlan vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy párom lassan 4 éve, és egy két éves kislányunk. Sajnos nagyon sokszor csúnyán, lekezelően beszélek párommal, kislányommal is sokszor ingerült vagyok.

Néha csak egy rossz szó, vagy mozdulat és robbanok. Nem tudom magam visszafogni, pedig megérdemelnék. Párom nagyon jó ember, kislányom is egy tündér.

Hogy lehetnék kiegyensúlyozott és nem egy idegroncs?

Néha mikor észre veszem, hogy alig nevetek, mikor belenézek a tükörbe és egy fancsali pofa néz vissza rám, ledöbbenek teljesen hogy én nem akarok ilyen lenni. Megint nevetős, életvidám, pozitív, önbizalomban gazdag nő szeretnék lenni, aki tudja kezelni az indulatait.


2010. okt. 26. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el azon, hogy mi okozza ezt. Stressz? Kialvatlanság? (Ez jelentősebb, mint hinnéd...) Unalom? Egyéb? Ha felismered, hogy honnan ered az egész, akkor könnyebben tudsz változtatni ott, ahol szükséges.
2010. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el jógázni.
2010. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megértelek. minden szép,mégsem jó. azért,mert NEKED nem ez a csúcs. szereted őket,de valami hiányzik. próbáld megtalálni azt a valamit. van valami dédelgetett álmod? pl: mindig meg akartam tanulni karatézni :) vagy ilyesmi. ha igen,kezdj bele. én úgy látom h te nem vagy elégedett az életeddel,és nagyon fontos h megtaláld mi a baj.

ehhez nagyon őszinténke kell lenned magadhoz és a párodhoz is.


kemény lesz-nekem is az volt- de muszáj!!! mert csak rosszabb lesz.


legyél picit önző,és csinálj néha vaklamit csak magadért és kérd meg a párod h abban a kis időben hagyjanak magadra.


hidd el,úgy fogod magad érezni mint akit kicseréltek


én is átéltem ezt, amikor a 2. babánk is megszületett,pedig akartam,a férjem imádom,minden csodás és mégis. egyszerűen összenyomott a felelősség,a mindennapi rutin, és sokáig magamnak sem mertem bevallani,h igen,néha vágyom arra h nélkülük legyek egy picit! bűntudatom volt ezért,aztán a férjem rábeszált h menjek,legyek egyedül,amihez kedvem van. így beiratkoztam egyetemre,oda járok,jólesik beszélgetni másokkal,este jó kicsit elvonulni tanulni 1 órát,amig a párom mondjuk olvas,gyerekek alszanak...


és tornázom is,olvasok stb.


szóval eldöntöttem h magammal is foglalkozom végre.


ha őszintén elmondod a párodnak,h mi bánt,mit hiáynolsz és ő szeret téged,meg fogja érteni és támogat. de mond meg neki h ez csak akkor működik ha valóban melletted áll és nem arra kell hazajönnöd h vágja a fancsali képeket.


hajrá!!

2010. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!