Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnyomnám a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nos, kezdve azzal, hogy általában úgy néz ki egy hetünk, hogy hétköznap dolgozok, ő egyetemen van. Este edzünk, és más program nem nagyon szokott beleférni hétköznap, max. egy éttermes kajálás. Utána már feküdnünk kell aludni. Nekem sokszor fent kell maradnom, mert szeretem képezni magam, ezért amikor a barátnőm alszik, akkor csinálok kurzusokat IT területen belül. Plusz én tartom el mindkettőnket, a barátnőm kb. háztartásbeli az egyetem mellett.

Hétvégén viszont mindig sok programot csinálunk. Elmegyünk ide-oda, strandra, túrázni, vagy bármi egyéb kikapcsolódás, program. De a barátnőmnek nem jó ez így, mert ő hétköznap is sok programot szeretne, és neki nem jó az, hogy dolgozunk-edzünk-lefekszünk. De más nem nagyon fér bele, max az edzés helyett, de az mindkettőnknek fontos. És emiatt mindig azt mondja, hogy én elnyomom őt, mert mindig az van amit én akarok, hogy hétvégén progizunk, hétközben meg nem. De nem tudok mit csinálni, hétközben a munkával kell foglalkoznom a legtöbbet, és minimális idő jut másra.


Szerintetek hol lenne az arany középút?



márc. 21. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem elnyomás, csak unatkozik. Találjon valami hobbit magának vagy plusz tanulnivalót ő is az egyetemi cuccok mellett.
márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem úgy látom. Egyszerűen 24 óra egy nap mindkettőtök számára.

Edzésben nem szokott pihenőnapotok lenni? Furcsa lenne a heti 5 edzésnap.

márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Szóval eltartod, étterembe viszed stb. Ő meg elégedetlenkedik. Luxus eltartást szeretne. Megéri ez neked?
márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy nyomod. Te tartod el, és abból, hogy rengeteget dolgozol és képzed magad. Ha kevés neki, mondd, menjen diákmunkára, abból ugrálhat. Ha még suli és meló mellett marad energiája szórakozni. Ezek a mai nők... Amit mondjuk el tudok képzelni, havi egy színház, koncert bele kell, hogy férjen, mert az izomnövelés mellett a kultúrálódás is szükséges. Lehet, hogy erőltetettnek érzed, de lehet, hogy pont egy ilyen kultúrprogramon érinti meg valami a lelkét, ami miatt észbekap és hálás lesz a melletted való jó életéért.
márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
4. Vagyok és nőként írtam
márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Eltero eletszakaszban vagytok. Neki a szorakozas a legfobb vagya, buli az elet. Neked meg mar befigyel a letfenntartas, fel kellett noni a feladathoz, amit ez jelent. O meg az eretlen, haverok, buli, fanta idoszakaban van. Jol erzi, csak rosszul ertelmezte. Nem passzoltok, es ezt a minden mas tokeletes passzus sem fogja hamissa tenni. Neki nem egy konoly es ertelmes, erett fiu kene, hanem egy laza, felelotlen passzolna az eletvitelehez. A lanyok tobbsege meg pont egy olyan fiuert imadkozik, hogy jojjon szembe es ne legyen foglalt, mint te vagy.
márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező ne haragudj, de kihasznál téged érzelmileg, pénzügyileg, te vagy elnyomva és nem ő. Miért nem megy dolgozni? Vagy ha megbeszéltéttek, hogy otthon marad oké, de akkor mit van azon fennakadva, hogy se erőd, se időd hétköznap mászkálni? Unatkozik? Foglalja le magát... Munkával.
márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Ennek semmi köze az “elnyomáshoz”, de az igaz hogy rohadt ingerszegényen hangzik a mindennapi program.
márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez hülyeség. Amúgy barátai nincsenek? Vagy keressen valami hobbit egyedül, tanuljon ő is, vagy menjen barátokkal.
márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is nőként írom, hogy nem. Köze nincs ennek az elnyomashoz. Unatkozik a lány. Ilyen könnyű szakra jár?
márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!