Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnyomnám a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nos, kezdve azzal, hogy általában úgy néz ki egy hetünk, hogy hétköznap dolgozok, ő egyetemen van. Este edzünk, és más program nem nagyon szokott beleférni hétköznap, max. egy éttermes kajálás. Utána már feküdnünk kell aludni. Nekem sokszor fent kell maradnom, mert szeretem képezni magam, ezért amikor a barátnőm alszik, akkor csinálok kurzusokat IT területen belül. Plusz én tartom el mindkettőnket, a barátnőm kb. háztartásbeli az egyetem mellett.

Hétvégén viszont mindig sok programot csinálunk. Elmegyünk ide-oda, strandra, túrázni, vagy bármi egyéb kikapcsolódás, program. De a barátnőmnek nem jó ez így, mert ő hétköznap is sok programot szeretne, és neki nem jó az, hogy dolgozunk-edzünk-lefekszünk. De más nem nagyon fér bele, max az edzés helyett, de az mindkettőnknek fontos. És emiatt mindig azt mondja, hogy én elnyomom őt, mert mindig az van amit én akarok, hogy hétvégén progizunk, hétközben meg nem. De nem tudok mit csinálni, hétközben a munkával kell foglalkoznom a legtöbbet, és minimális idő jut másra.


Szerintetek hol lenne az arany középút?



márc. 21. 12:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
73%
"Oké drágám, mehetünk hétköznap is programokra, de azt légyszi te finanszírozd, mert azok után, hogy eltartalak csak hétvégi programra marad pénzem."
márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!